Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer High Falconer Felgryn - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921241729
Pris fra 173,5 krtil 225 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 51,5 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på High Falconer Felgryn - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Flesh-Eater Courts - High Falconer Felgryn - 99120207190
-35%173,5 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flesh-Eater Courts - High Falconer Felgryn - 99120207190 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds High Falconer Felgryn – a fiendish leader – and his 'hunting falcon' Grype, for your Flesh-eater Courts armies in games of Warhammer Age of Sigmar. This twisted warrior uses his beasts to great effect,

Produktspecifikationer

Kategori: Soulblight Gravelords)
EAN: 5011921241729
Varenr.: 362053
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
High Falconer Felgryn - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad High Falconer Felgryn - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad High Falconer Felgryn - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk173,5 kr173,5 krKøb
2NextLevelGames.dk225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for High Falconer Felgryn - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på High Falconer Felgryn - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop i 175 dage. Laveste pris i perioden er 173,5 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 173,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for High Falconer Felgryn - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for High Falconer Felgryn - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026173,5 kr3,45 kr (2%)
27. maj 2026176,95 kr1,55 kr (1%)
23. maj 2026178,5 kr46,5 kr (21%)
22. maj 2026225 kr46,5 kr (26%)
18. maj 2026178,5 kr3,45 kr (2%)
3. maj 2026181,95 kr4 kr (2%)
21. apr. 2026185,95 kr39,05 kr (17%)
20. apr. 2026225 kr39,05 kr (21%)
18. apr. 2026185,95 kr4 kr (2%)
17. apr. 2026189,95 kr17,55 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret