Gå til hovedindhold

EL-Grossisten induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518

EL-GrossistenEludstyrEAN: 4549734469807
Pris fra 338 krtil 398,43 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 60,43 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 291 kr 20. mar.

Sammenlign priser på induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518
338 kr
Til butik
induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Omron
Kategori: Sensorer
Farve: 1
Artikel nr.: E2E-X8MB1T12-M1 OMS
EAN: 4549734469807
Varenr.: 24233061
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Induktiv sensor E2E-X8MB1T12-M1
398,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK338 kr377 krKøb
2EL-GROSSISTEN398,43 kr398,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518

PriceData har fulgt prisen på induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 278 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 344 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er 14% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for induktiv aftaster m12 usk pnp - no e2e-x8mb1t12-m1 687518 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026338 kr2 kr (1%)
6. maj 2026340 kr4 kr (1%)
5. maj 2026344 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026340 kr4 kr (1%)
13. apr. 2026344 kr53 kr (18%)
20. mar. 2026291 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026292 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026293 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026294 kr1 kr (0%)
2. mar. 2026295 kr12 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret