Gå til hovedindhold

EL-Grossisten induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524

EL-GrossistenEludstyrEAN: 4549734469036
Pris fra 303 krtil 398,43 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 95,43 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 286 kr 2. maj

Sammenlign priser på induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 303 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524
303 kr
Til butik
induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Omron
Kategori: Sensorer
Farve: 1
Artikel nr.: E2E-X4B1T12-M1 OMS
EAN: 4549734469036
Varenr.: 24233060
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Proximity sensor E2E-X4B1T12-M1
398,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK303 kr342 krKøb
2EL-GROSSISTEN398,43 kr398,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524

PriceData har fulgt prisen på induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 303 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for induktiv aftaster e2e - x4b1t12-m1 m12 pnp no sk 687524 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026303 kr2 kr (1%)
30. maj 2026305 kr1 kr (0%)
29. maj 2026304 kr2 kr (1%)
28. maj 2026306 kr1 kr (0%)
27. maj 2026307 kr1 kr (0%)
26. maj 2026306 kr2 kr (1%)
25. maj 2026308 kr1 kr (0%)
23. maj 2026307 kr2 kr (1%)
22. maj 2026309 kr1 kr (0%)
21. maj 2026308 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret