Gå til hovedindhold

Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 50 mm, ryg 77 mm, hvid, pakke a 10 stk

EsselteRingbindEAN: 5701216497053
Pris fra 33,95 krtil 217,38 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 183,43 kr (84% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 50 mm, ryg 77 mm, hvid, pakke a 10 stk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Esselte vinduesringbind i A4 med 4DR og 77 mm rygbredde i farven hvid
-53%33,95 kr
Før 72,58 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Esselte vinduesringbind i A4 med 4DR og 77 mm rygbredde i farven hvid billede

Produktinformation

Hold styr på dine dokumenter med stil og kvalitet. Esselte vinduesringbind i A4-format er det ideelle valg til præsentationer, manualer og professionelle opgaver, hvor du ønsker et pænt og personligt udtryk. Bindet har vinduer på forside og ryg, så du nem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EsselteApS
Kategori: Ringbind
EAN: 5701216497053
Varenr.: 158.5011
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Esselte A4 hobbymappe - ryg 77 mm, Hvid, 1 stk.
44,94 kr
Til butik
Esselte A4 hobbymappe - ryg 77 mm, Hvid, 1 stk. billede

Produktinformation

Hvid præsentationsbind i A4 fra Esselte i øko-venlig PP folie, der er limet på begge sider og svejset ved kanterne. Det giver en flot finish uden bobler og bølger. Mappen har 2 udvendige lommer til at personligøre den. Format: A4 Farve: Hvid Rygbredde: 7...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Indstiksringbind
EAN: 5701216497053
Varenr.: 8196867
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Panoramabind A4 77 mm ryg Hvid 49705
48,69 kr
Til butik
Panoramabind A4 77 mm ryg Hvid 49705 billede

Produktinformation

Produktinfo: System: Esselte Essentials Præsentationsbinder Mekanisme: 4 D ring Dimensioner: 220x50x310mm Farve: Hvid FSC®-certificeret Antal pr. pakke: 1 Mærke: Esselte 3 hurtige: Præsentationsbinder i høj kvalitet fra Esselte, FSC-certificeret og miljøv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Ringbind
Farve: Hvid
EAN: 5701216497053
Varenr.: 100719
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ringbind panorama 2 lom A4 4DR 50mm hvid
52,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Panoramabind A4 4DR/50mm m/2 lommer hvid
54 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinduesringbind A4 Esselte 50mm hvid 4-rings D-mekanisme 49705 - (10 stk.)
217,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 50 mm, ryg 77 mm, hvid, pakke a 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 50 mm, ryg 77 mm, hvid, pakke a 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap33,95 kr33,95 krKøb
2Nova Nordic A/S44,94 kr44,94 krKøb
3Hertels Boresko48,69 kr48,69 krKøb
4HUMA.dk52,5 kr52,5 krKøb
5Proshop DK54 kr93 krKøb
6CS MEGASTORE DK217,38 kr256,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 50 mm, ryg 77 mm, hvid, pakke a 10 stk

PriceData har fulgt prisen på Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 50 mm, ryg 77 mm, hvid, pakke a 10 stk i 176 dage. Laveste pris i perioden er 33,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 48,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 33,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 50 mm, ryg 77 mm, hvid, pakke a 10 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 50 mm, ryg 77 mm, hvid, pakke a 10 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202633,95 kr10,99 kr (24%)
15. maj 202644,94 kr10,99 kr (32%)
13. maj 202633,95 kr10,99 kr (24%)
12. maj 202644,94 kr10,99 kr (32%)
2. maj 202633,95 kr10,99 kr (24%)
25. mar. 202644,94 kr3,75 kr (8%)
24. mar. 202648,69 kr3,75 kr (8%)
14. mar. 202644,94 kr3,75 kr (8%)
13. mar. 202648,69 kr3,75 kr (8%)
1. mar. 202644,94 kr3,75 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret