Gå til hovedindhold

Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 30 mm, ryg 51 mm, hvid, pakke a 10 stk

EsselteRingbindEAN: 5701216497039
Pris fra 33 krtil 316 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 283 kr (90% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,95 kr 16. maj

Sammenlign priser på Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 30 mm, ryg 51 mm, hvid, pakke a 10 stk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Panoramabind FSC® A4 4 DR/30 mm Hvid
33 kr
Til butik
Esselte Panoramabind FSC® A4 4 DR/30 mm Hvid billede

Produktinformation

4 D ring mekanisme, 2 udvendige lommer 2 udvendige lommer til at personligøre mappen

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og Ringbind
Artikel nr.: 49703
EAN: 5701216497039
Varenr.: 2676597
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Esselte A4 hobbymappe - ryg 51 mm, Hvid, 1 stk.
33,69 kr
Til butik
Esselte A4 hobbymappe - ryg 51 mm, Hvid, 1 stk. billede

Produktinformation

Hvid præsentationsbind i A4 fra Esselte i øko-venlig PP folie, der er limet på begge sider og svejset ved kanterne. Det giver en flot finish uden bobler og bølger. Mappen har 2 udvendige lommer til at personligøre den. Format: A4 Farve: Hvid Rygbredde: 5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Indstiksringbind
EAN: 5701216497039
Varenr.: 8196866
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ringbind panorama 2 lom.A4 4DR 30mm hvid
35 kr
Til butik
Ringbind panorama 2 lom.A4 4DR 30mm hvid billede

Produktinformation

Esselte Panoramaringbind A4 4DR/30mm hvid Præsentationsringbind med læder stil, præget øko-venlig PP folie, der er limet på begge sider og svejset ved kanterne. Flot finish uden bobler og bølger. 2 udvendige lommer til at personligøre mappen (ryg og forsi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og ringbind
EAN: 5701216497039
Varenr.: DP-ESS49703
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ESSELTE Ringbind Panorama E: FSC 4DR/30mm m/2 Hvid
39 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Panoramabind A4 51 mm ryg Hvid 49703
39,94 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ESSELTE Panoramabind E: FSC® 4DR/30mm m/2 lomHvid 49703 Modsvarer: N/A
44 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Indstiksmappe A4 m/lomme hvid / 49703
-19%61,05 kr
Før 75,14 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinduesringbind A4 Esselte 30mm hvid 4-rings D-mekanisme 49703 - (10 stk.)
316 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 30 mm, ryg 51 mm, hvid, pakke a 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 30 mm, ryg 51 mm, hvid, pakke a 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK33 kr72 krKøb
2Nova Nordic A/S33,69 kr33,69 krKøb
3HUMA.dk35 kr35 krKøb
4Teknikproffset DK39 kr88 krKøb
5Hertels Boresko39,94 kr39,94 krKøb
6InkClub DK44 kr44 krKøb
7RedOffice Konpap61,05 kr61,05 krKøb
8CS MEGASTORE DK316 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 30 mm, ryg 51 mm, hvid, pakke a 10 stk

PriceData har fulgt prisen på Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 30 mm, ryg 51 mm, hvid, pakke a 10 stk i 151 dage. Laveste pris i perioden er 29,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 30 mm, ryg 51 mm, hvid, pakke a 10 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Indstiksringbind, Esselte, A4, 4 D-ringe 30 mm, ryg 51 mm, hvid, pakke a 10 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202633 kr3,05 kr (10%)
16. maj 202629,95 kr3,05 kr (9%)
15. maj 202633 kr3,05 kr (10%)
13. maj 202629,95 kr3,05 kr (9%)
12. maj 202633 kr3,05 kr (10%)
2. maj 202629,95 kr3,05 kr (9%)
15. feb. 202633 kr
27. jan. 202633,69 kr1,31 kr (4%)
26. jan. 202635 kr1,31 kr (4%)
21. jan. 202633,69 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret