Gå til hovedindhold

Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet

InateckStregkodescannereEAN: 6976521119597
Pris fra 675 krtil 899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 224 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 675 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inateck BCST-47_BLACK Pen scanner
675 kr
Til butik
Inateck BCST-47_BLACK Pen scanner billede

Produktinformation

Inateck BCST-47_BLACK. Scanner type: Pen scanner, Produktfarve: Flerfarvet

Produktspecifikationer

Mærke: Inateck
Artikel nr.: BCST-47_BLACK
EAN: 6976521119597
Varenr.: 1003386895
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inateck BCST-47 - 1D/2D/QR Portable Barcode Scanner
847 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet
879 kr
Til butik
Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet billede

Produktinformation

Effektiv pen-stregkodescanner til kontor og lagerInateck BCST-47 er en brugervenlig pen-stregkodescanner, der gør registrering af varer og dokumenter hurtig og enkel. Den kompakte form ligger godt i hånden, og det indbyggede display giver et klart overblik under arbejdet. Ideel til kontorer, butikker og mindre lagre, hvor en mobil og pålidelig stregkodelæser er et must.Praktiske funktioner til daglig brugScannerens skærm viser status og scanningsinfo, så du nemt kan følge med. USB-porten giver enkel tilslutning til computer eller andre kompatible enheder. Modellen understøtter enkeltsidet scanning og er dermed velegnet til hurtige registreringer i hverdagen.Scanner-type: Pen-stregkodescannerFarve: MultifarvetIndbygget skærm: JaUSB-port: JaDuplex-scanning: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Stregkodelæsere
Vægt: 4.76g
EAN: 6976521119597
Varenr.: 2150636
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK675 kr675 krKøb
2Proshop DK847 kr886 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet

PriceData har fulgt prisen på Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet i 160 dage. Laveste pris i perioden er 674 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 817 kr.

Den nuværende pris på 675 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Inateck BCST-47 - pen-stregkodescanner med display, multifarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026675 kr2 kr (0%)
31. mar. 2026677 kr237 kr (26%)
10. mar. 2026914 kr66 kr (8%)
25. feb. 2026848 kr174 kr (26%)
5. feb. 2026674 kr176 kr (21%)
4. feb. 2026850 kr315 kr (27%)
2. feb. 20261.165 kr337 kr (41%)
30. jan. 2026828 kr154 kr (23%)
24. jan. 2026674 kr161 kr (19%)
23. jan. 2026835 kr38 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret