Gå til hovedindhold

Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager

InateckStregkodescannereEAN: 6972085138654
Pris fra 255 krtil 359 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
inateck BCST-21 1D Stregkodescanner
255 kr
Til butik
inateck BCST-21 1D Stregkodescanner billede

Produktinformation

inateck BCST-21 - 1D - stregkodescanner - håndmodel - USB 2.4G Receiver

Produktspecifikationer

Mærke: Inateck
Artikel nr.: BCST-21_BLACK
EAN: 6972085138654
Varenr.: 1003386888
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inateck BCST-21 - 1D Wireless Barcode Scanner
259 kr
Til butik
Inateck BCST-21 - 1D Wireless Barcode Scanner billede

Produktinformation

Inateck BCST-21 1D Wireless/Bluetooth/Wired barcode scanner leverer fleksibel tilslutning og hurtig 1D-stregkodeindlæsning til daglige arbejdsgange i detail, lager og inventar. Inateck App-konfiguration: Administrer Bluetooth-forbindelse, genkendelse af stregkodetype, batteriniveau, alarmpræferencer og stregkodeindstillinger i appen for hurtig opsætning uden at være afhængig af manualen. SDK-understøttelse til ERP-integration: Designet til problemfri integration med ERP-systemer og understøtter udvikling i Python, Kotlin, Java, C/C++, C#, JavaScript/TypeScript, Objective-C og Swift på tværs af Windows-, Android- og Mac OS/iOS-platforme. Tre tilslutningstilstande: Brug 2.4G trådløs, Bluetooth eller kablet USB, så det passer til forskellige arbejdsstationer og scanningsscenarier. Laserafkodning af almindelige 1D-stregkoder: Læser alle almindelige 1D-formater og indfanger hurtigt slørede, beskadigede, snavsede, krøllede eller forvrængede stregkoder i stærkt eller svagt lys. Lang batterilevetid: Har et 2600mAh batteri med avancerede batterialgoritmer for lavere strømforbrug og længere brug mellem opladninger. Tilpassede notifikationer: Vælg lys-, vibrations- eller bip-påmindelser, med app-baserede indstillinger for volumen og vibrationsfrekvens for bedre anvendelighed i forskellige miljøer. Med multi-mode tilslutning, robust 1D-afkodning og app/SDK-værktøjer til konfiguration og integration er BCST-21 bygget til at effektivisere stregkodescanning i forskellige virksomhedsopsætninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Inateck
Kategori: Stregkodelaeser
Artikel nr.: BCST-21_BLACK
EAN: 6972085138654
Varenr.: 3434115
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager
-11%309 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager
-11%329 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
inateck BCST-21 1D Stregkodescanner
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK255 kr255 krKøb
2Proshop DK259 kr298 krKøb
3Boligcenter DK309 kr309 krKøb
4Vivas DK329 kr398 krKøb
5Ultrashop359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager

PriceData har fulgt prisen på Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager i 160 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Inateck BCST-21 1D stregkodescanner - håndholdt USB med 2,4G-modtager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026255 kr19 kr (7%)
1. maj 2026274 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026278 kr3 kr (1%)
27. apr. 2026281 kr6 kr (2%)
26. apr. 2026275 kr9 kr (3%)
25. apr. 2026284 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026281 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026278 kr16 kr (5%)
21. apr. 2026294 kr5 kr (2%)
17. apr. 2026299 kr15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret