Gå til hovedindhold

Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form)

IMOUOvervågningskameraerEAN: 6976391038486
Pris fra 190 krtil 339 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188 kr 18. maj

Sammenlign priser på Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form)
190 kr
Til butik
Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) billede

Produktspecifikationer

Mærke: IMOU
Kategori: HD Videokameraer
Farve: 4
Artikel nr.: IPC-K3DP-5H0WF
EAN: 6976391038486
Varenr.: 21121438
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IMOU Bullet 2E Netværksovervågningskamera Udendørs 2880 x 1620
191 kr
Til butik
IMOU Bullet 2E Netværksovervågningskamera Udendørs 2880 x 1620 billede

Produktinformation

IMOU Bullet 2E - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 5 MP - 2880 x 1620 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.264, H.265 - DC 12 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IPC-K3DP-5H0WF
EAN: 6976391038486
Varenr.: 1002339829
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMOU Outdoor WiFi Camera Bullet 2E 5MP
222 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
IMOU Bullet 2E Netværksovervågningskamera Udendørs 2880 x 1620
279 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Wi‑Fi - Imou Bullet 2E 5MP IP-kamera
-6%319 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Wi‑Fi - Imou Bullet 2E 5MP IP-kamera
-6%339 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
2CompuMail DK191 kr191 krKøb
3Proshop DK222 kr261 krKøb
4Ultrashop279 kr279 krKøb
5Boligcenter DK319 kr319 krKøb
6Vivas DK339 kr418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form)

PriceData har fulgt prisen på Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 232 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Imou Lauko WiFi kamera Bullet 2E 5MP, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026190 kr4 kr (2%)
30. maj 2026194 kr5 kr (3%)
27. maj 2026189 kr4 kr (2%)
25. maj 2026193 kr4 kr (2%)
24. maj 2026197 kr4 kr (2%)
22. maj 2026201 kr3 kr (1%)
21. maj 2026204 kr16 kr (9%)
18. maj 2026188 kr4 kr (2%)
17. maj 2026192 kr1 kr (1%)
16. maj 2026193 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret