Gå til hovedindhold

Dahua Technology Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620)

Pris fra 318 krtil 487 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315 kr 2. maj

Sammenlign priser på Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IMOU WRL CAMERA 5MP BULB/IPC-S6DP-5M0WEB-E27
318 kr
Til butik
IMOU WRL CAMERA 5MP BULB/IPC-S6DP-5M0WEB-E27 billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IPC-S6DP-5M0WEB-E27
EAN: 6971927238309
Varenr.: 1001827852
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
IMOU Bulb Cam pære-kamera 5MP Netværksovervågningskamera 2880 x 1620
439 kr
Til butik
IMOU Bulb Cam pære-kamera 5MP Netværksovervågningskamera 2880 x 1620 billede

Produktinformation

Oplev IMOU Bulb Cam pære-kameraet, en innovativ kombination af belysning og sikkerhed. Med en imponerende opløsning på 2880 x 1620 pixel (5MP) leverer dette netværksovervågningskamera skarpe og klare billeder, der sikrer, at du aldrig går glip af noget vi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 6971927238309
Varenr.: 66438
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620)
439 kr
Til butik
Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620) billede

Produktinformation

Smart overvågningskamera til hjem og virksomhedImou Bulb Cam er et trådløst IP-overvågningskamera i kompakt pæreform, der passer til både inden- og udendørs placering. Med 5 MP opløsning (2880 × 1620) får du skarpe optagelser, mens dag/nat‑funktion og op til 30 m nattesyn sikrer tydeligt billede døgnet rundt. Kameraet kan panoreres 0–355° og tiltes −5–80° for fleksibel dækning, og 16× digital zoom hjælper dig tættere på detaljerne.Nem styring og tydelig tovejskommunikationForbindes via Wi‑Fi (802.11b/g/n) og betjenes fra Android eller iOS. Indbygget mikrofon og højttaler giver tovejslyd, og den indbyggede sirene kan bruges til at afskrække uønskede gæster. Bevægelser registreres automatisk, og optagelser kan gemmes lokalt på MicroSD-kort op til 256 GB. Leveres med AC-adapter og har reset-knap for hurtig nulstilling.Produkttype: IP-overvågningskameraPlacering: Udendørs/indendørsOpløsning: 5 MP (2880 × 1620)Nattesyn: Ja, op til 30 mPan/tilt: 0–355° / −5–80°Synsvinkel: 92° (horisontal), 107° (diagonal)Digital zoom: 16×Objektiv: 2,8 mm, fastVideoformater: H.265, H.264; 30 fpsLyd: Indbygget mikrofon og højttaler, tovejslyd; sireneNetværk: Wi‑Fi (802.11b/g/n), ingen EthernetLagring: MicroSD op til 256 GBStrøm: DC 12 V / 1 A; typisk forbrug < 9,2 WDriftstemp.: −10 – 45 °C; fugtighed 0 – 95 %Mål (H × B × D): 17,7 × 7,5 × 7,5 cmVægt: 0,265 kgAntal kameraer: 1; AC-adapter medfølger...

Produktspecifikationer

Mærke: Imou
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.43g
EAN: 6971927238309
Varenr.: 1884935
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620)
459 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMOU 2-in-1 Bulb and 360° Outdoor Camera WiFi Bulb Cam 5MP
487 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK318 kr318 krKøb
2Ultrashop439 kr439 krKøb
3Boligcenter DK439 kr439 krKøb
4Vivas DK459 kr538 krKøb
5Proshop DK487 kr526 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620)

PriceData har fulgt prisen på Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620) i 117 dage. Laveste pris i perioden er 315 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 464 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 376 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Overvågningskamera Wi‑Fi Imou Bulb Cam 5MP IPC‑S6DP, 5 MP (2880 × 1620) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026318 kr36 kr (10%)
25. maj 2026354 kr14 kr (4%)
24. maj 2026340 kr1 kr (0%)
23. maj 2026339 kr1 kr (0%)
16. maj 2026340 kr23 kr (7%)
14. maj 2026317 kr36 kr (10%)
13. maj 2026353 kr1 kr (0%)
12. maj 2026354 kr85 kr (19%)
11. maj 2026439 kr121 kr (38%)
9. maj 2026318 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret