Gå til hovedindhold

IMI Hydronics IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8"

IMI HydronicsEludstyrEAN: 7318793636706
Pris fra 59 krtil 65 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 9. mar.

Sammenlign priser på IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangsmuffe 3/8x1/2'' FPL
59 kr
Til butik
Overgangsmuffe 3/8x1/2'' FPL billede

Produktspecifikationer

Mærke: IMI
Kategori: Kompressions fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 1215540
EAN: 7318793636706
Varenr.: 10199449
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8"
62 kr
Til butik
IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8" billede

Produktinformation

Kobber- og stålrørkoblinger til metalrør i varme-, køle- og brugsvandssystemer. Til bløde og hårde kobberrør og bløde stålrør, støttebøsning skal anvendes på bløde kobberrør og stålrør. Anvendelsesområde Varme- og køleanlæg Brugsvand Procesledninger i in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: VVS fittings
Størrelse: 1/2" x 3/8"
EAN: 7318793636706
Varenr.: 044224126
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 3/8" TA FPL spidsmuffe
64,35 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8"
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
2CompletVVS62 kr62 krKøb
3EL-GROSSISTEN64,35 kr64,35 krKøb
4BilligVVS DK65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8"

PriceData har fulgt prisen på IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for IMI TA FPL spidsmuffe muffe/nippel 1/2" x 3/8" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202659 kr7 kr (11%)
28. maj 202666 kr7 kr (12%)
27. maj 202659 kr1 kr (2%)
26. maj 202660 kr1 kr (2%)
17. maj 202659 kr3,41 kr (5%)
16. maj 202662,41 kr3,41 kr (6%)
10. maj 202659 kr1 kr (2%)
9. maj 202660 kr1 kr (2%)
29. mar. 202659 kr2 kr (4%)
9. mar. 202657 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret