Gå til hovedindhold

IMI TA 500 Globo 3/4 muffe/muffe kugleventil for brugsvand-, varme- og køleanlæg - kugle af rustfast stål - lang greb

TASanitetEAN: 5902276898495
Pris fra 534 krtil 855 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 321 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 519 kr 9. maj

Sammenlign priser på IMI TA 500 Globo 3/4 muffe/muffe kugleventil for brugsvand-, varme- og køleanlæg - kugle af rustfast stål - lang greb og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 534 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA 500 Globo kuglehane rødgods muffe/muffe 3/4"
534 kr
Til butik
IMI Hydronic TA 500 Globo kuglehane rødgods muffe/muffe 3/4" billede

Produktinformation

TA 500 Globo kuglehane rødgods muffe/muffe 34"

Produktspecifikationer

Mærke: IMI Hydronic
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 32701010508
EAN: 5902276898495
Varenr.: 2898434
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IMI TA 500 Globo rødgods kuglehane DN20 3/4"
568,2 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA 500 Globo 3/4 muffe/muffe kugleventil for brugsvand-, varme- og køleanlæg - kugle af rustfast stål - lang greb
598 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ta 500 globo kuglehane 3/4" lang greb
725 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA 500 Globo kuglehane med høj hals 3/4'' DN20. Rødgods
855 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA 500 Globo 3/4 muffe/muffe kugleventil for brugsvand-, varme- og køleanlæg - kugle af rustfast stål - lang greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA 500 Globo 3/4 muffe/muffe kugleventil for brugsvand-, varme- og køleanlæg - kugle af rustfast stål - lang greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK534 kr573 krKøb
2EL-GROSSISTEN568,2 kr568,2 krKøb
3CS MEGASTORE DK598 kr637 krKøb
4MaintainIt725 kr725 krKøb
5vvsfittings.dk855 kr855 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA 500 Globo 3/4 muffe/muffe kugleventil for brugsvand-, varme- og køleanlæg - kugle af rustfast stål - lang greb

PriceData har fulgt prisen på IMI TA 500 Globo 3/4 muffe/muffe kugleventil for brugsvand-, varme- og køleanlæg - kugle af rustfast stål - lang greb i 154 dage. Laveste pris i perioden er 432 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 534 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 534 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for IMI TA 500 Globo 3/4 muffe/muffe kugleventil for brugsvand-, varme- og køleanlæg - kugle af rustfast stål - lang greb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for IMI TA 500 Globo 3/4 muffe/muffe kugleventil for brugsvand-, varme- og køleanlæg - kugle af rustfast stål - lang greb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026534 kr10 kr (2%)
10. maj 2026524 kr5 kr (1%)
9. maj 2026519 kr5 kr (1%)
6. maj 2026524 kr10 kr (2%)
5. maj 2026534 kr10 kr (2%)
30. apr. 2026524 kr10 kr (2%)
9. apr. 2026534 kr1 kr (0%)
26. feb. 2026533 kr6 kr (1%)
25. feb. 2026527 kr1 kr (0%)
24. feb. 2026528 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret