Gå til hovedindhold

IMI Hydronics IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318792884702
Pris fra 131 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 15. apr.

Sammenlign priser på IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA 25 mm - 1 PRK overgang med nippel
131 kr
Til butik
TA 25 mm - 1 PRK overgang med nippel billede

Produktspecifikationer

Mærke: TA
Kategori: Fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 53403125 TA
EAN: 7318792884702
Varenr.: 1485772
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16
132,13 kr
Til butik
IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16 billede

Produktinformation

Plastrørskobling med høj udtrækningskraft til samling af polyethylenrør type PEL, PEH og PEM. Til PVC-rør i dim 32 til 63 anvendes trykskrue TA 431 (VVS nr 073889-0XX). Koblingen består af koblingshus og trykskrue. Kompensationsbøsning anvendes kun til PE...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792884702
Varenr.: 15843744874831
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA PRK overgangsnippel 25 mm x 1"
139 kr
Til butik
IMI TA PRK overgangsnippel 25 mm x 1" billede

Produktinformation

TA PRK plastrørskobling er velegnet til PEL, PEH og PEM-rør og kan bruges både over og under jorden. Trykskruerne er formstøbt acetal-plast med UV-stabilisator. Resistens over for sollys sikre en mere pålidelig og problemfri drift. Alle gevind er rørgevin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: VVS fittings
EAN: 7318792884702
Varenr.: 073854026
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ta Prk Overgang Np 25X1
140,54 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ta prk overgang nippel 25mmx1"
145 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA PRK overgangsnippel 25 mm x 1"
169 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA PRK overgangsnippel 25 mm x 1"
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK131 kr170 krKøb
2EL-GROSSISTEN132,13 kr132,13 krKøb
3CompletVVS139 kr139 krKøb
4Billigelogvvs.dk140,54 kr140,54 krKøb
5MaintainIt145 kr145 krKøb
6BilligVVS DK169 kr169 krKøb
7LavprisVVS169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16

PriceData har fulgt prisen på IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for IMI TA 25 mm x 1" overgang med nippel, messing, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026131 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026132 kr2 kr (2%)
15. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026131 kr8 kr (6%)
20. mar. 2026139 kr6,25 kr (5%)
17. mar. 2026132,75 kr6,25 kr (4%)
16. mar. 2026139 kr6,25 kr (5%)
11. mar. 2026132,75 kr1,75 kr (1%)
7. mar. 2026131 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026132 kr9 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret