Gå til hovedindhold

IMI STAP/STAD DN15 1/2 5-25 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP

TAEludstyrEAN: 7318794043107
Pris fra 1.891 krtil 3.728,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.837,75 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.817 kr 24. mar.

Sammenlign priser på IMI STAP/STAD DN15 1/2 5-25 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1891 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA STAP/STAD 3/4" strengreguleringsventil og differenstrykregulator pakke
1.891 kr
Til butik
IMI TA STAP/STAD 3/4" strengreguleringsventil og differenstrykregulator pakke billede

Produktinformation

Pakke bestående af manuel balanceringsventil STAD og selvvirkende differenstrykregulator STAP. Den er yderst velegnede til brug i vandbårne varme- og køleanlæg.

Produktspecifikationer

Kategori: Varmesystemer
Størrelse: dn15
EAN: 7318794043107
Varenr.: 406961704
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI STAP/STAD DN15 1/2 5-25 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP
1.929 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA STAP/STAD 3/4" strengreguleringsventil og differenstrykregulator pakke
1.999 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STAP/STAD DN15 5-25 KPA
2.123,83 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stap/stad 1/2" 5-25 kpa reguleringssæt
2.166,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA STAP/STAD 3/4" strengreguleringsventil og differenstrykregulator pakke
2.389 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA STAP/STAD differenstrykregulator DN15 5-25 kPa. Pakket sammen i et sæt
3.728,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI STAP/STAD DN15 1/2 5-25 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI STAP/STAD DN15 1/2 5-25 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.891 kr1.891 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.929 kr1.929 krKøb
3CompletVVS1.999 kr1.999 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.123,83 kr2.123,83 krKøb
5MaintainIt2.166,25 kr2.166,25 krKøb
6BilligVVS DK2.389 kr2.389 krKøb
7vvsfittings.dk3.728,75 kr3.728,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI STAP/STAD DN15 1/2 5-25 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP

PriceData har fulgt prisen på IMI STAP/STAD DN15 1/2 5-25 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.599 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.955 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.810 kr.

Den nuværende pris på 1.891 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for IMI STAP/STAD DN15 1/2 5-25 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for IMI STAP/STAD DN15 1/2 5-25 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.891 kr64 kr (4%)
26. maj 20261.827 kr38 kr (2%)
24. maj 20261.865 kr38 kr (2%)
17. maj 20261.827 kr120 kr (6%)
16. maj 20261.947 kr120 kr (7%)
12. maj 20261.827 kr128 kr (7%)
11. maj 20261.955 kr128 kr (7%)
18. apr. 20261.827 kr46 kr (2%)
17. apr. 20261.873 kr46 kr (3%)
3. apr. 20261.827 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret