Gå til hovedindhold

IMI Hydronics IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP

IMI HydronicsEludstyrEAN: 7318794042506
Pris fra 1.761 krtil 2.345 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 584 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1761 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP
1.761 kr
Til butik
IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP billede

Produktspecifikationer

Mærke: TA
Kategori: Reguleringsventiler
Farve: 1
Artikel nr.: IMI-52865112
EAN: 7318794042506
Varenr.: 8439773
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STAP/STAD DN15 10-60 Kpa
1.917,19 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stap/stad 1/2" 10-60 kpa reguleringssæt
2.047,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA STAP/STAD 1/2" strengreguleringsventil og differenstrykregulator pakke
2.099 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA STAP/STAD 1/2" strengreguleringsventil og differenstrykregulator pakke
2.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA STAP/STAD 1/2" strengreguleringsventil og differenstrykregulator pakke
2.345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.761 kr1.761 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.917,19 kr1.917,19 krKøb
3MaintainIt2.047,5 kr2.047,5 krKøb
4CompletVVS2.099 kr2.099 krKøb
5LavprisVVS2.299 kr2.299 krKøb
6BilligVVS DK2.345 kr2.345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP

PriceData har fulgt prisen på IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.122 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 2.233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.914 kr.

Den nuværende pris på 1.761 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for IMI STAP/STAD 1/2 10-60 kPa indreguleringssæt med manuel balanceringsventil STAD & differenstrykregulator STAP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.761 kr103 kr (6%)
29. maj 20261.864 kr53,19 kr (3%)
24. maj 20261.917,19 kr47,81 kr (2%)
23. maj 20261.965 kr23 kr (1%)
21. maj 20261.988 kr18,91 kr (1%)
11. maj 20262.006,91 kr76,91 kr (4%)
9. maj 20261.930 kr11 kr (1%)
7. maj 20261.919 kr156 kr (8%)
6. maj 20262.075 kr29,23 kr (1%)
23. apr. 20262.045,77 kr13,23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret