Gå til hovedindhold

IMI STAD Isoleringsskål passende til 3/8 1/2 og 3/4 STAD indreguleringsventil

TAEludstyrEAN: 7318792839108
Pris fra 252 krtil 341,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 89,25 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 31. maj

Sammenlign priser på IMI STAD Isoleringsskål passende til 3/8 1/2 og 3/4 STAD indreguleringsventil og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 252 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI 3/8 - 1" isoleringskappe
252 kr
Til butik
IMI 3/8 - 1" isoleringskappe billede

Produktinformation

Isoleringskapper til strengreguleringsventiler type: STS, STA, STAD og STAM. Monteringsklare og aftagelige kappe, som hurtigt og enkelt minimerer varmetab i varmeanlæg og forhindrer kondens i køleanlæg. Temperatur: Max arbejdstemperatur: 120°C (kortvarig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varme & styring
Farve: gray
Størrelse: DN1020 (3/8"3/4")
EAN: 7318792839108
Varenr.: 406969366
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA isoleringskappe til STAD og STAM DN10-20
252 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI 3/8 - 1" isoleringskappe
269 kr
Til butik
IMI 3/8 - 1" isoleringskappe billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varme
Farve: gray
Størrelse: DN1020 (3/8"3/4")
EAN: 7318792839108
Varenr.: 406969366
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA isoleringsskål til STAD, 3/8´´, 1/2´´ og 3/4´´
291 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI STAD Isoleringsskål passende til 3/8 1/2 og 3/4 STAD indreguleringsventil
300 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DN10-20 Isokappe til STA-D
312,24 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stad Isoleringsskål 3/8" 1/2" 3/4"
332,11 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stad isoleringsskål 3/8" 1/2" 3/4"
341,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI STAD Isoleringsskål passende til 3/8 1/2 og 3/4 STAD indreguleringsventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI STAD Isoleringsskål passende til 3/8 1/2 og 3/4 STAD indreguleringsventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK252 kr252 krKøb
2Proshop DK252 kr291 krKøb
3CompletVVS269 kr269 krKøb
4Elvvs.dk291 kr291 krKøb
5CS MEGASTORE DK300 kr339 krKøb
6EL-GROSSISTEN312,24 kr312,24 krKøb
7Billigelogvvs.dk332,11 kr332,11 krKøb
8MaintainIt341,25 kr341,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI STAD Isoleringsskål passende til 3/8 1/2 og 3/4 STAD indreguleringsventil

PriceData har fulgt prisen på IMI STAD Isoleringsskål passende til 3/8 1/2 og 3/4 STAD indreguleringsventil i 181 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 252 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for IMI STAD Isoleringsskål passende til 3/8 1/2 og 3/4 STAD indreguleringsventil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for IMI STAD Isoleringsskål passende til 3/8 1/2 og 3/4 STAD indreguleringsventil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026252 kr4 kr (2%)
31. maj 2026248 kr12 kr (5%)
30. maj 2026260 kr12 kr (5%)
29. maj 2026248 kr4 kr (2%)
28. maj 2026252 kr8 kr (3%)
27. maj 2026260 kr8 kr (3%)
10. apr. 2026252 kr4 kr (2%)
13. mar. 2026248 kr11 kr (4%)
12. mar. 2026259 kr4 kr (2%)
15. jan. 2026255 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret