Gå til hovedindhold

IMI Hydronics IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning

IMI HydronicsEludstyrEAN: 5901688829400
Pris fra 258 krtil 380 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 257 kr 29. maj

Sammenlign priser på IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2 med forskruning
258 kr
Til butik
TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2 med forskruning billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 50004815
EAN: 5901688829400
Varenr.: 5851300
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning
258 kr
Til butik
IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning billede

Produktinformation

Raditrim returkobling anvendes som indregulerings- og afspærringsventil på radiatorer og terminalenheder. Den gør det muligt at afspærre individuelt. Den koniske indreguleringskegle gør det muligt at foretage hydronisk balance af anlægget. Det er et ideelt produkt til radiatorer i varmeanlæg.

Produktspecifikationer

Mærke: IMI Hydronic
Kategori: Radiatorer og ventiler
Artikel nr.: 50004815
EAN: 5901688829400
Varenr.: 2898524
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA Raditrim returkobling med forskruning 1/2´´ DN15. Ligeløbende
260 kr
Til butik
TA Raditrim returkobling med forskruning 1/2´´ DN15. Ligeløbende billede

Produktinformation

TA Raditrim returkobling anvendes som indregulerings- og afspærringsventil på radiatorer og terminalenheder. Den gør det muligt at afspærre individuelt. Den koniske indreguleringskegle gør det muligt at foretage hydronisk balance af anlægget. Det er et id...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ta
Kategori: Returventiler
EAN: 5901688829400
Varenr.: 2500064
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Raditrim returkobling 1/2", ligeløbende
279 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Raditrim returkobling 1/2", ligeløbende
291 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Raditrim Lige DN15 med forskruning
292,69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Raditrim returkobling 1/2", ligeløbende
295 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Raditrim returkobling med forskruning 1/2'' DN15. Ligeløbende
380 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK258 kr297 krKøb
2Proshop DK258 kr297 krKøb
3Elvvs.dk260 kr260 krKøb
4CompletVVS279 kr279 krKøb
5LavprisVVS291 kr291 krKøb
6EL-GROSSISTEN292,69 kr292,69 krKøb
7BilligVVS DK295 kr295 krKøb
8vvsfittings.dk380 kr380 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning

PriceData har fulgt prisen på IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning i 183 dage. Laveste pris i perioden er 221 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 246 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for IMI Hydronic TA RADITRIM returkobling ligeløbende 1/2" med forskruning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026258 kr1 kr (0%)
29. maj 2026257 kr1 kr (0%)
8. maj 2026258 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026259 kr13 kr (5%)
4. mar. 2026272 kr6 kr (2%)
25. feb. 2026266 kr22 kr (9%)
7. jan. 2026244 kr20 kr (9%)
21. dec. 2025224 kr3 kr (1%)
20. dec. 2025221 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret