Gå til hovedindhold

IMI Hydronics IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering

IMI HydronicsEludstyrEAN: 7318793588500
Pris fra 320 krtil 433,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113,75 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering
320 kr
Til butik
IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering billede

Produktinformation

Håndreguleret radiatorventil med forindstilling velegnet til varmeanlæg. Manuel regulering, betjeningen sker med håndhjulet. Ventilen leveres fra fabrikken helt åben. Ved forindstilling anvendes skruetrækker

Produktspecifikationer

Kategori: Varmesystemer
Størrelse: 1/2"
EAN: 7318793588500
Varenr.: 401553004
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering
339 kr
Til butik
IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering billede

Produktinformation

Håndreguleret radiatorventil med forindstilling velegnet til varmeanlæg. Manuel regulering, betjeningen sker med håndhjulet. Ventilen leveres fra fabrikken helt åben. Ved forindstilling anvendes skruetrækker

Produktspecifikationer

Kategori: Varme
Størrelse: 1/2"
EAN: 7318793588500
Varenr.: 401553004
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA RVO-1 radiatorventil VL 1/2´´
367 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering
395 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1/2 TA radiator ventil RVO-1 vinkelløbende
400 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA RVO-1 radiatorventil VL 1/2''
433,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS320 kr320 krKøb
2CompletVVS339 kr339 krKøb
3Elvvs.dk367 kr367 krKøb
4BilligVVS DK395 kr395 krKøb
5CS MEGASTORE DK400 kr439 krKøb
6vvsfittings.dk433,75 kr433,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering

PriceData har fulgt prisen på IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering i 182 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 320 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for IMI TA RVO-1 radiatorventil 1/2" med forskruning, manuel regulering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026320 kr29 kr (8%)
27. maj 2026349 kr10 kr (3%)
26. maj 2026359 kr10 kr (3%)
17. maj 2026349 kr18 kr (5%)
16. maj 2026367 kr18 kr (5%)
10. maj 2026349 kr10 kr (3%)
9. maj 2026359 kr10 kr (3%)
22. apr. 2026349 kr18 kr (5%)
17. apr. 2026367 kr18 kr (5%)
18. mar. 2026349 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret