Gå til hovedindhold

iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570122578
Pris fra 1.277 krtil 1.559 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.031 kr 7. mar.

Sammenlign priser på iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1277 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz
1.277 kr
Til butik
iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 0.4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: XUB2492HSU-B6
EAN: 4948570122578
Varenr.: 1001702566
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 - 1920x1080 - 100Hz - IPS
1.301 kr
Til butik
24" iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 - 1920x1080 - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 er designet til produktivitet og kontorbrug med 100Hz opdateringsfrekvens og IPS-panel. Skærmstørrelse: 24" Opløsning: 1920x1080 Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 250 cd/m² Forbindelser: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: Højdejusterbar stander, pivot, tilt, 0.4 ms MPRT responstid, blålysreducerDenne skærm tilbyder en glat 100Hz opdateringshastighed til kontor- og multimedieopgaver med nøjagtige farver og brede betragtningsvinkler. Det ergonomiske stativ og blålysreducer forbedrer komforten ved længere brug.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: XUB2492HSU-B6
EAN: 4948570122578
Varenr.: 3217133
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk
1.559 kr
Til butik
iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24" Fuld HD HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 er en 23,8" skærm, der kombinerer enestående ydeevne med et stilrent design. Skærmen leverer en Fuld HD-opløsning på 1920 x 1080 pixel med I

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4948570122578
Varenr.: 49264729555280

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.277 kr1.277 krKøb
2Proshop DK1.301 kr1.301 krKøb
3Geekd1.559 kr1.559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 998 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 1.447 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.133 kr.

Den nuværende pris på 1.277 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.277 kr12 kr (1%)
24. maj 20261.265 kr23 kr (2%)
20. maj 20261.242 kr27 kr (2%)
19. maj 20261.269 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.270 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.261 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.270 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.268 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.277 kr70 kr (5%)
23. apr. 20261.347 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret