Gå til hovedindhold

iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

IiyamaEAN: 4948570125586
Pris fra 11.759 krtil 13.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.060 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.038 kr 22. maj

Sammenlign priser på iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11759 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" 4K UHD (2160p)
11.759 kr
Til butik
iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

iiyama ProLite T5529AS-B1AG - 55" Diagonal klasse (54.6" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED - sort (kant), mat finish

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: T5529AS-B1AG
EAN: 4948570125586
Varenr.: 1003393759
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
12.448 kr
Til butik
iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-touchskærm fladpaneldisplay med en 55"-klasse 4K UHD Direct LED VA-skærm, 20-punkts multi-touch, Android OS 14, blæserløst metalrammedesign og indbygget medieafspiller til 24/7 kommerciel brug. iiyama ProLite T5529AS-B1AG er bygget til interaktiv digital signage og kiosk-applikationer og kombinerer 500 cd/m² lysstyrke, 178° betragtningsvinkler og antirefleks mat glas for klar synlighed i travle miljøer med fleksible tilstande til landskab, portræt og kiosk. 4K UHD-opløsning (3840 x 2160) ved 60 Hz 20-punkts DeepContrast-PCAP multi-touch med håndfladeafvisning og OSD-tastelås Antirefleks 3.7 mm mat glas med 8H hårdhed Indbygget medieafspiller med 32 GB lagerplads Tilslutninger: 2x HDMI, USB-C 3.2 (DisplayPort 1.2, 15 W Power Delivery), LAN, Wi‑Fi, RS-232C Blæserløs køling for støjsvag drift Designet til altid aktiv kommunikation leverer den skarpt 4K-indhold, responsiv touch-interaktion og enkel integration i professionelle signage-opsætninger.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: T5529AS-B1AG
EAN: 4948570125586
Varenr.: 3445049
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
55" interaktiv skærm til møder - iiyama ProLite T5529AS, 4K PCAP, Android
-6%13.799 kr
Før 14.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
55" interaktiv skærm til møder - iiyama ProLite T5529AS, 4K PCAP, Android billede

Produktinformation

Interaktiv skærm til mødelokaler og samarbejdeiiyama ProLite T5529AS er en 55" 4K interaktiv skærm designet til smarte samarbejdsmiljøer. Med PCAP multi-touch (20 touchpunkter) får teams en præcis og flydende berøringsoplevelse til præsentationer, whiteboarding og digital skiltning. Skærmen kan bruges både vandret og lodret, har antirefleks og leverer klare billeder med 500 cd/m² lysstyrke og høj kontrast fra VA-panelet.Bygget til drift 24/7Skærmen er skabt til kontinuerlig brug med drift 24/7 og en MTBF på 50.000 timer. Den kører Android 14 med indbygget quad‑core ARM-processor, 4 GB RAM og 32 GB lager, så apps og præsentationer kan køre direkte fra skærmen. Wi‑Fi, Ethernet og USB‑C DisplayPort Alt Mode giver fleksibel tilslutning, og der medfølger to styluspenne samt fjernbetjening.Skærmstørrelse: 55" / 138,7 cm (139 cm metrisk)Opløsning: 3.840 × 2.160 (4K Ultra HD)Panel: VA, LED (Direct‑LED), fladLysstyrke: 500 cd/m²Kontrast: 4.000:1Responstid: 6,5 msSynsvinkel: 178°/178°Berøring: PCAP, 20 samtidige touchpunkterGlas: 3,7 mm, hårdhed 8Aktivt område: 1.209,6 × 680,4 mmOS: Android 14, ARM Cortex‑A73 quad‑core, 4 GB RAM, 32 GB lager, Mali‑G51 grafikHøjttalere: 2 × 10 W (RMS 20 W)Tilslutninger: 2 × HDMI (1,4/2,0), USB‑C DisplayPort Alt Mode, 2 × USB 2.0, RS‑232C, IR ind/ud, RJ‑45, Wi‑Fi 5VESA montering: 300 × 400 mmStrømforbrug: 104 W typ., 0,5 W standby, 0,3 W slukketMål (H × B × D): 72,88 × 125,82 × 4,23 cmVægt: 26,8 kgDrift: 24/7, MTBF 50.000 t...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 44.64g
EAN: 4948570125586
Varenr.: 1944476
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
55" interaktiv skærm til møder - iiyama ProLite T5529AS, 4K PCAP, Android
-6%13.819 kr
Før 14.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.759 kr11.759 krKøb
2Proshop DK12.448 kr12.448 krKøb
3Boligcenter DK13.799 kr13.799 krKøb
4Vivas DK13.819 kr15.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 165 dage. Laveste pris i perioden er 10.389 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 11.962 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.514 kr.

Den nuværende pris på 11.759 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for iiyama ProLite T5529AS-B1AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202611.759 kr1 kr (0%)
29. maj 202611.760 kr2 kr (0%)
28. maj 202611.762 kr200 kr (2%)
27. maj 202611.962 kr198 kr (2%)
25. maj 202611.764 kr3 kr (0%)
24. maj 202611.767 kr729 kr (7%)
22. maj 202611.038 kr578 kr (5%)
21. maj 202611.616 kr269 kr (2%)
9. maj 202611.347 kr109 kr (1%)
5. maj 202611.238 kr724 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret