Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98 Diagonal klasse (97.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish

IiyamaComputer – tilbehørEAN: 4948570124923
Pris fra 28.287 krtil 30.816 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.529 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98 Diagonal klasse (97.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28287 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG 98" 4K UHD (2160p)
28.287 kr
Til butik
iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG 98" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98" Diagonal klasse (97.5" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH9875UHS-B2AG
EAN: 4948570124923
Varenr.: 1002447474
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98 Diagonal klasse (97.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish
28.348 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 98" 3840x2160, UHD IPS panel,
30.249 kr
Til butik
iiyama 98" 3840x2160, UHD IPS panel, billede

Produktinformation

iiyama 98" LCD UHD OPS (Varenummer: LH9875UHS-B2AG) Oplev den imponerende iiyama 98" LCD UHD OPS, designet til at levere en enestående billedkvalitet og interaktive oplevelser. Denne store skærm med ultra høj opløsning (UHD) sikrer skarpe og klare billede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4948570124923
Varenr.: 75800
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG 98" Class (97.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
30.816 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98 Diagonal klasse (97.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98 Diagonal klasse (97.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK28.287 kr28.287 krKøb
2CS MEGASTORE DK28.348 kr28.547 krKøb
3Ultrashop30.249 kr30.249 krKøb
4Proshop DK30.816 kr30.816 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98 Diagonal klasse (97.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98 Diagonal klasse (97.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish i 183 dage. Laveste pris i perioden er 27.941 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 30.197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28.952 kr.

Den nuværende pris på 28.287 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98 Diagonal klasse (97.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for iiyama ProLite LH9875UHS-B2AG - 98 Diagonal klasse (97.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller / valgfri slot-in PC funktionalitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202628.287 kr61 kr (0%)
2. maj 202628.348 kr583 kr (2%)
1. maj 202628.931 kr61 kr (0%)
29. apr. 202628.992 kr138 kr (0%)
28. apr. 202629.130 kr138 kr (0%)
27. apr. 202628.992 kr138 kr (0%)
26. apr. 202629.130 kr199 kr (1%)
21. apr. 202628.931 kr147 kr (1%)
20. apr. 202629.078 kr49 kr (0%)
18. apr. 202629.029 kr49 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret