Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

IiyamaPræsentationstavlerEAN: 4948570124091
Pris fra 5.105 krtil 6.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.614 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.432 kr 26. mar.

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5105 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Digital skiltning 3840 x 2160
5.105 kr
Til butik
iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Digital skiltning 3840 x 2160 billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG - 50" Diagonal klasse (49.5" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - kantbelyst - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH5060UHS-B1AG
EAN: 4948570124091
Varenr.: 1002204467
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 50" ProLite LH5060UHS IPS,
5.159 kr
Til butik
iiyama 50" ProLite LH5060UHS IPS, billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH5060UHS IPS UHD - LH5060UHS-B1 Oplev forbløffende billedkvalitet med iiyama ProLite LH5060UHS IPS UHD. Denne imponerende 50-tommer skærm leverer en knivskarp 4K-opløsning, hvilket gør den ideel til både professionelle og hjemmebrugere, de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Forside
EAN: 4948570124091
Varenr.: 34331
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
5.641 kr
Til butik
iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer 50" klasse 4K UHD-visuals med IPS-panelteknologi, Android-baseret indbygget SoC-medieafspiller og alsidig kablet/trådløs tilslutning til professionelle installationer. iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG er en 49.5" synlig LED-bagbelyst LCD fladskærm designet til 24/7 digital signage med edge-lit bagbelysning, antirefleksbelægning og FailOver for uafbrudt afspilning af indhold med fjernadministration af indhold via iiSignage². 4K UHD (3840 x 2160) opløsning med 60 Hz billedhastighed IPS-panel med 178° brede betragtningsvinkler Android OS 11 platform med indbygget SoC-medieafspiller (16 GB lagerplads) Tilslutning: 3x HDMI, 2x USB 2.0, LAN, Wi‑Fi, RS-232C Ventilatorløst metalrammedesign med tynd ramme Bygget til at holde budskaber klare, konsistente og nemme at administrere på tværs af retail-, hospitality- og erhvervs-signage-miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH5060UHS-B1AG
EAN: 4948570124091
Varenr.: 3306161
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K skærm 50" iiyama ProLite digital signage - avanceret styring og tilslutning
6.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K skærm 50" iiyama ProLite digital signage - avanceret styring og tilslutning
6.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.105 kr5.105 krKøb
2Ultrashop5.159 kr5.159 krKøb
3Proshop DK5.641 kr5.641 krKøb
4Boligcenter DK6.699 kr6.699 krKøb
5Vivas DK6.719 kr6.958 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 175 dage. Laveste pris i perioden er 4.432 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 5.154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.015 kr.

Den nuværende pris på 5.105 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for iiyama ProLite LH5060UHS-B1AG 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20265.105 kr2 kr (0%)
28. maj 20265.107 kr47 kr (1%)
27. maj 20265.154 kr76 kr (1%)
24. maj 20265.078 kr76 kr (1%)
23. maj 20265.154 kr1 kr (0%)
1. maj 20265.153 kr1 kr (0%)
24. apr. 20265.154 kr47 kr (1%)
22. apr. 20265.107 kr2 kr (0%)
19. apr. 20265.105 kr1 kr (0%)
18. apr. 20265.104 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret