Gå til hovedindhold

Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PhilipsPræsentationstavlerEAN: 8721038101720
Pris fra 5.954 krtil 8.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.965 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.448 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5954 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 4050 Series 50BDL4050Q 50" 4K UHD (2160p)
5.954 kr
Til butik
Philips 4050 Series 50BDL4050Q 50" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Philips 50BDL4050Q - 50" Diagonal klasse (49.5" til at se) - 4050 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 50BDL4050Q/00
EAN: 8721038101720
Varenr.: 1003429602
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
6.573 kr
Til butik
Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer et 49.5" synligt LED-bagbelyst VA LCD-panel med 4K UHD opløsning, Android-platform, 24/7-drift og 500 cd/m² lysstyrke for klar synlighed. Philips 50BDL4050Q 4050 Series er bygget til professionel kommerciel brug med skarpe 3840 x 2160 billeder, brede 178° betragtningsvinkler og fleksibel portræt-/landskabsmontering, så indholdet er let at se i offentlige områder og butikker. 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 opløsning, 16:9 format 500 cd/m² lysstyrke og 500000:1 dynamisk kontrastforhold Android OS 10 med 16 GB lager og microSD-understøttelse Tilslutning: 2x HDMI, DVI-I, LAN, 4x USB, RS-232C, IR I/O OPS-understøttelse, PPDS Wave og daisy chain-funktion Designet til pålidelig afspilning af digital signage og nem integration holder den dine informationer og medier skarpe, ensartede og klar døgnet rundt.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 50BDL4050Q/00
EAN: 8721038101720
Varenr.: 3402623
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 4050-serien 50BDL4050Q - 50" 4K digital skærm til skilte, 500 cd/m², Android 10
-11%8.899 kr
Før 9.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips 4050-serien 50BDL4050Q - 50" 4K digital skærm til skilte, 500 cd/m², Android 10 billede

Produktinformation

Stærk 4K digital skilteskærm til butikker og møderGør budskaber og indhold knivskarpe med Philips 50BDL4050Q. Den 50" store 4K Ultra HD-skærm leverer høj lysstyrke på 500 cd/m² og bred betragtningsvinkel på 178° - ideel til indendørs digital signage, receptioner og mødelokaler. Skærmen kan monteres både vandret og lodret, så dit indhold altid præsenteres optimalt.Indbygget Android for nem afspilningMed Android 10, 3 GB RAM og 16 GB intern lagerplads kan du køre apps og afspille video, billeder og lyd direkte fra skærmen. Ethernet, fem USB-porte og indbygget kortlæser giver fleksible tilslutningsmuligheder, mens to indbyggede højttalere på 2 × 10 W leverer lyd til præsentationer og kampagner.Skærmstørrelse: 127 cm (50")Opløsning: 3840 × 2160 (4K Ultra HD)Lysstyrke: 500 cd/m²Kontrast: 4.000:1 (typ.), 500.000:1 (dynamisk)Panel: VA, 60 Hz, 8 msBetragtningsvinkel: 178°/178°Farver: 1,07 mia.Android 10, 3 GB RAM, 16 GB lagerProcessor: ARM Cortex-A55, grafik: Mali-G52Medier: Foto (WEBP, BMP, JPEG, PNG), video (H.265, H.264, MPEG1/2/4, VP9), lyd (AAC, HE-AAC, MPEG)Tilslutning: 2 × HDMI 2.0, 1 × DVI-I, 5 × USB (2.0/3.2 Gen 1), RS‑232C, LAN (RJ‑45), lyd ind/ud, MicroSD-kortlæserHøjttalere: 2 × 10 WMontering: VESA 400 × 400 mmOrientering: Horisontal/vertikal, til indendørs brugRammetykkelse: 1,49 cm (top/sider/bund)Strømforbrug: 47 W (typ.), 0,5 W (standby)Driftsmiljø: 0–40 °C, 20–80 % RHMål (B × H × D): 112,84 × 64,9 × 6,35 cmVægt: 14,3 kgMTBF: 50.000 t...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 8721038101720
Varenr.: 2150714
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 4050-serien 50BDL4050Q - 50" 4K digital skærm til skilte, 500 cd/m², Android 10
-11%8.919 kr
Før 10.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.954 kr5.954 krKøb
2Proshop DK6.573 kr6.573 krKøb
3Boligcenter DK8.899 kr8.899 krKøb
4Vivas DK8.919 kr10.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 178 dage. Laveste pris i perioden er 5.448 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 6.427 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.540 kr.

Den nuværende pris på 5.954 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 28 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Philips 50BDL4050Q 4050 Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20265.954 kr210 kr (3%)
22. apr. 20266.164 kr263 kr (4%)
18. apr. 20266.427 kr263 kr (4%)
16. apr. 20266.164 kr35 kr (1%)
13. apr. 20266.199 kr749 kr (14%)
10. apr. 20265.450 kr1 kr (0%)
3. apr. 20265.449 kr1 kr (0%)
2. apr. 20265.450 kr1 kr (0%)
1. apr. 20265.449 kr1 kr (0%)
30. mar. 20265.448 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret