Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort

IiyamaPræsentationstavlerEAN: 4948570123506
Pris fra 2.634 krtil 3.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 785 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.285 kr 7. apr.

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2634 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH3241S-B2 31.5" 1080p
2.634 kr
Til butik
iiyama ProLite LH3241S-B2 31.5" 1080p billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5" Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH3241S-B2
EAN: 4948570123506
Varenr.: 1002243317
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 32" 1920x1080, IPS panel, 1%
2.789 kr
Til butik
iiyama 32" 1920x1080, IPS panel, 1% billede

Produktinformation

iiyama 32" 1920x1080 IPS Panel - LH3241S-B2 Oplev en imponerende visuel oplevelse med iiyama 32" 1920x1080 IPS panelet, model LH3241S-B2. Dette store skærm tilbyder en skarp Full HD-opløsning, der gør den ideel til både arbejde og underholdning. Med IPS...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4948570123506
Varenr.: 73074
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH3241S-B2 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
2.895 kr
Til butik
iiyama ProLite LH3241S-B2 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD-fladskærm til digital signage leverer 31.5" Full HD IPS-billede ved 60Hz med 24/7 drift, indbygget SoC-medieafspiller og alsidig tilslutning. iiyama ProLite LH3241S-B2 er designet til kontinuerlig brug i offentlige, detail- og virksomhedsmiljøer og kombinerer et blæserløst design med tynd ramme med klar 1080p-billedkvalitet og fleksible indgangsmuligheder for nem integration. Full HD 1920 x 1080 (1080p) opløsning på IPS-panel med 178° betragtningsvinkler 24/7-klassificeret drift med blæserløst design Indbygget SoC-medieafspiller med USB-understøttelse Tilslutninger: 3x HDMI, VGA, LAN, USB, RS-232C, lyd ind/ud LAN-styring, RC lock, CEC-understøttelse og kabelhåndtering Pålidelig always-on signage-ydeevne hjælper med at holde dit budskab synligt og ensartet på tværs af travle områder.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH3241S-B2
EAN: 4948570123506
Varenr.: 3345704
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort
3.371 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama ProLite LH3241S-B2 32" digital skærm - Full HD, 350 cd/m², 24/7, sort
-32%3.399 kr
Før 4.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama ProLite LH3241S-B2 32" digital skærm - Full HD, 350 cd/m², 24/7, sort
-32%3.419 kr
Før 5.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.634 kr2.634 krKøb
2Ultrashop2.789 kr2.789 krKøb
3Proshop DK2.895 kr2.895 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.371 kr3.570 krKøb
5Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
6Vivas DK3.419 kr4.618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.285 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 2.638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.426 kr.

Den nuværende pris på 2.634 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for iiyama ProLite LH3241S-B2 - 31.5 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 1080p 1920 x 1080 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.634 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.623 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.625 kr2 kr (0%)
25. maj 20262.627 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.628 kr3 kr (0%)
20. maj 20262.625 kr61 kr (2%)
25. apr. 20262.564 kr70 kr (3%)
24. apr. 20262.634 kr4 kr (0%)
17. apr. 20262.638 kr74 kr (3%)
15. apr. 20262.564 kr50 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret