Gå til hovedindhold

Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570125401
Pris fra 2.294 krtil 4.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.625 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.204 kr 29. maj

Sammenlign priser på Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2294 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
2.294 kr
Til butik
Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS Black 2.0 - 450 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: HB2701UHSNP-B1
EAN: 4948570125401
Varenr.: 1003768522
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27 IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
3.049 kr
Til butik
Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27 IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 4K Monitor Oplev en imponerende visuel oplevelse med Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1, en 27” IPS-skærm, der leverer skarpe billeder i en utrolig 4K-opløsning på 3840 x 2160. Uanset om du er grafiker,

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Kundeskærme
EAN: 4948570125401
Varenr.: 119717
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 - LED monitor - 4K - 27" - HDR
3.650 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama ProLite HB2701UHSNP-B1 27" 4K skærm med HDMI/DP/USB-C
-11%4.899 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama ProLite HB2701UHSNP-B1 27" 4K skærm med HDMI/DP/USB-C
-11%4.919 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.294 kr2.294 krKøb
2Ultrashop3.049 kr3.049 krKøb
3Proshop DK3.650 kr3.650 krKøb
4Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
5Vivas DK4.919 kr6.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm i 163 dage. Laveste pris i perioden er 2.204 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 4.610 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.708 kr.

Den nuværende pris på 2.294 kr er 38% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 27" IPS Black 2.0 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.294 kr90 kr (4%)
29. maj 20262.204 kr1.649 kr (43%)
28. maj 20263.853 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.854 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.853 kr2 kr (0%)
16. maj 20263.855 kr630 kr (20%)
14. maj 20263.225 kr67 kr (2%)
7. maj 20263.292 kr67 kr (2%)
29. apr. 20263.359 kr69 kr (2%)
23. apr. 20263.428 kr70 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret