Gå til hovedindhold

iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570126415
Pris fra 904 krtil 1.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 295 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 904 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
904 kr
Til butik
24" iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" billede

Produktinformation

LED-skærm, gaming, 24", 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz, Fast IPS, 350 cd/m², 1000:1, 0.3 ms, HDMI, DisplayPort, højtalere, sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: G2471HS-B1
EAN: 4948570126415
Varenr.: 3419126
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
954 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" iiyama G-Master G2471HS-B1 Full HD 240 Hz - sort
1.179 kr
Til butik
Skærm 24" iiyama G-Master G2471HS-B1 Full HD 240 Hz - sort billede

Produktinformation

Gaming skærm med flydende billeder og hurtig responsOpgrader dit setup med iiyama G‑Master G2471HS‑B1 - en 23,8" Full HD skærm bygget til tempo. Den hurtige 240 Hz opdateringshastighed og 0,3 ms MPRT giver ultrajævne bevægelser, så du kan reagere hurtigt i konkurrencer og actionspil. Fast IPS-panelet leverer klare farver og god lysstyrke på 350 cd/m², mens HDR10 gør lyse og mørke scener mere dynamiske.Designet til spil og hverdagsbrugNVIDIA G‑SYNC Compatible minimerer screen tearing, og teknologier som Low Blue Light og flimmerfri drift gør lange sessions mere behagelige. Skærmen har indbyggede stereo-højttalere, så du kan komme i gang uden ekstra udstyr. Med VESA 100 × 100 mm er den nem at vægmontere, og de slanke kanter passer flot på skrivebordet.Skærmstørrelse: 60,5 cm (23,8")Opløsning: 1.920 × 1.080 (Full HD)Panel: Fast IPS, fladOpdateringshastighed: 240 HzResponstid (MPRT): 0,3 msHDR-understøttelse: HDR10Lysstyrke: 350 cd/m²Kontrast: 1.000:1 (typ.), 80.000.000:1 (dynamisk)Farver: 16,7 mio.Tilslutninger: 2 × HDMI 2.0, 1 × DisplayPort 1.2, 3,5 mm hovedtelefonudgang, HDCPHøjttalere: 2 × 2 WErgonomi: Tilt 3 – 21°, kabelhåndtering, OSD på 11 sprogVESA-montering: 100 × 100 mm, Kensington-låsStrøm: 18 W typ., 0,5 W standby, intern strømforsyningMål med fod: H × B × D: 39,5 × 54 × 19,25 cmVægt: 5,4 kg (med fod), 3,1 kg (uden fod)...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 6.34g
EAN: 4948570126415
Varenr.: 1979776
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" iiyama G-Master G2471HS-B1 Full HD 240 Hz - sort
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK904 kr943 krKøb
2CompuMail DK954 kr954 krKøb
3Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
4Vivas DK1.199 kr1.278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 842 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 962 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 906 kr.

Den nuværende pris på 904 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for iiyama G-MASTER Red Eagle G2471HS-B1 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026904 kr5 kr (1%)
15. maj 2026909 kr5 kr (1%)
10. maj 2026904 kr33 kr (4%)
9. maj 2026937 kr50 kr (6%)
2. mar. 2026887 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026886 kr1 kr (0%)
21. feb. 2026887 kr17 kr (2%)
20. feb. 2026904 kr35 kr (4%)
19. feb. 2026869 kr27 kr (3%)
17. feb. 2026842 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret