Gå til hovedindhold

iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570124688
Pris fra 735 krtil 969 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 695 kr 27. apr.

Sammenlign priser på iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 735 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz
735 kr
Til butik
iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 - LED-skærm - 22" (21.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: G2245HSU-B2
EAN: 4948570124688
Varenr.: 1002585873
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
806 kr
Til butik
22" iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 LED monitor til responsiv gaming og produktivitet med IPS klarhed og jævn bevægelse. Størrelse: 22" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, DisplayPort, USB 2.0 hub Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; Flicker-Free; Low Blue Light; 1 ms (MPRT); Integreret kabelstyring Bred betragtningsvinkel, hurtig responstid og gennemprøvet ergonomi sikrer konsistente billeder og reducerer øjenbelastning ved længere sessioner for både konkurrencespil og fokuseret arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: G2245HSU-B2
EAN: 4948570124688
Varenr.: 3325409
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm iiyama G-Master G2245HSU Black Hawk 21,5" IPS 100 Hz 1 ms
949 kr
Til butik
Gaming skærm iiyama G-Master G2245HSU Black Hawk 21,5" IPS 100 Hz 1 ms billede

Produktinformation

Fordele ved gaming skærm med IPSFå et flydende og skarpt billede til spil og hverdag. iiyama G-Master G2245HSU Black Hawk er en kompakt 21,5" Full HD skærm med IPS-panel for brede betragtningsvinkler og naturtro farver. Den hurtige 1 ms MPRT og op til 100 Hz opdateringsfrekvens giver en glat oplevelse i actionspil og ved hurtige bevægelser.Skabt til gaming og komfortSkærmen understøtter AMD FreeSync og VESA Adaptive Sync for reduceret tearing, har flimmerfri teknologi og Low Blue Light for mere behagelig visning ved lange sessioner. Indbyggede højttalere gør det nemt at komme i gang, og den matte overflade minimerer genskin.Fleksibel tilslutning og monteringTilslut via HDMI 1.4 eller DisplayPort 1.2, brug hovedtelefonudgangen og den indbyggede USB-hub til dit tilbehør. Skærmen kan vippes 4–22° og er VESA 100 × 100 mm kompatibel til væg- eller armmontering.Skærmstørrelse: 21,5" / 54,6 cmOpløsning: 1.920 × 1.080 (Full HD)Panel: IPS, mat overfladeOpdateringsfrekvens: Op til 100 HzResponstid: 1 ms MPRTLysstyrke: 300 cd/m²Kontrast: 1.000:1 (typisk), 80.000.000:1 (dynamisk)Betragtningsvinkler: 178°/178°Synligt område: 47,9 × 26,0 cmTilslutninger: 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2, hovedtelefonudgang, USB-hub (2.0)Lyd: 2 højttalere, samlet 4 WSynkronisering: AMD FreeSync, VESA Adaptive SyncErgonomi: Vip 4–22°, kabelstyringMontering: VESA 100 × 100 mm, Kensington-låsMål med fod: H × B × D: 36,2 × 49,2 × 19,25 cmVægt med fod: 2,6 kgStrøm: 100–240 V, typisk 17 W, standby 0,5 W, slukket 0,3 WEnergieffektivitet (SDR): Klasse E, 15 kWh/1.000 t...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 4.89g
EAN: 4948570124688
Varenr.: 1919380
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm iiyama G-Master G2245HSU Black Hawk 21,5" IPS 100 Hz 1 ms
969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK735 kr735 krKøb
2Proshop DK806 kr845 krKøb
3Boligcenter DK949 kr949 krKøb
4Vivas DK969 kr1.048 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz i 185 dage. Laveste pris i perioden er 695 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 940 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 752 kr.

Den nuværende pris på 735 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026735 kr1 kr (0%)
24. maj 2026734 kr1 kr (0%)
22. maj 2026733 kr1 kr (0%)
17. maj 2026734 kr1 kr (0%)
15. maj 2026735 kr1 kr (0%)
14. maj 2026734 kr3 kr (0%)
13. maj 2026737 kr28 kr (4%)
7. maj 2026765 kr1 kr (0%)
3. maj 2026764 kr1 kr (0%)
1. maj 2026763 kr43 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret