Gå til hovedindhold

iFixit Minnow Driver Kit Skruetrækker med bitsæt 16 Dele

iFixitVærktøjssætEAN: 0856235006573
Pris fra 108 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 1. apr.

Sammenlign priser på iFixit Minnow Driver Kit Skruetrækker med bitsæt 16 Dele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iFixit Minnow Præcisionsskruetrækker med bitsæt 17 Dele
108 kr
Til butik
iFixit Minnow Præcisionsskruetrækker med bitsæt 17 Dele billede

Produktinformation

iFixit Minnow - Præcisionsskruetrækker med bitsæt - 17 stykker - i etui

Produktspecifikationer

Mærke: iFixit
Artikel nr.: EU145474-1
EAN: 0856235006573
Varenr.: 998161703
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Minnow Precision Bit set
110 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
iFixit Minnow Driver Kit - 16 Bit værktøj - GEEKD.dk
124 kr
Til butik
iFixit Minnow Driver Kit - 16 Bit værktøj - GEEKD.dk billede

Produktinformation

iFixit Minnow Driver Kit er det perfekte værktøjssæt til mindre reparationer og vedligeholdelse af elektronik. Dette kompakte sæt indeholder alt, hvad du behøver for hurtigt og nemt at håndtere opgaver som at udskifte batterier, reparere smartphones, just...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: iFixIt
Kategori: værktøj
EAN: 0856235006573
Varenr.: 49663841337680
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ifixit Minnow Præcisionsskruetrækker Med Bits 17 Dele
124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iFixit Minnow Præcisionsskruetrækker med bitsæt 17 Dele
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Minnow Driver Kit Skruetrækker med bitsæt 16 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Minnow Driver Kit Skruetrækker med bitsæt 16 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK108 kr108 krKøb
2Proshop DK110 kr149 krKøb
3Geekd124 kr124 krKøb
4Dustin DK124 kr210,25 krKøb
5Ultrashop159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iFixit Minnow Driver Kit Skruetrækker med bitsæt 16 Dele

PriceData har fulgt prisen på iFixit Minnow Driver Kit Skruetrækker med bitsæt 16 Dele i 146 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for iFixit Minnow Driver Kit Skruetrækker med bitsæt 16 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for iFixit Minnow Driver Kit Skruetrækker med bitsæt 16 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026108 kr2 kr (2%)
14. maj 2026110 kr2 kr (2%)
11. maj 2026108 kr2 kr (2%)
6. maj 2026110 kr2 kr (2%)
5. maj 2026108 kr5 kr (5%)
30. apr. 2026103 kr5 kr (5%)
27. apr. 2026108 kr3 kr (3%)
26. apr. 2026111 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026112 kr2 kr (2%)
14. apr. 2026110 kr17 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret