Gå til hovedindhold

iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk

iFixitVærktøjssætEAN: 0856235006283
Pris fra 249 krtil 445 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 196 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 246 kr 10. apr.

Sammenlign priser på iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Mako - 64 Bit Driver Kit
249 kr
Til butik
iFixit Mako - 64 Bit Driver Kit billede

Produktinformation

Værktøjssæt med alt hvad du behøver for at bygge din pc, eller reparere en ødelagt smartphone skærm eller lignende. Dette kit indeholder skrueværktøj med 64 bits.

Produktspecifikationer

Mærke: iFixit
Kategori: Kabinet Tilbehoer
Artikel nr.: EU145299-4
EAN: 0856235006283
Varenr.: 2688174
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk
275 kr
Til butik
iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk billede

Produktinformation

iFixit Mako 64 Bit Driver Kit er det ultimative værktøjssæt til præcisionsarbejde og elektronikreparationer. Med en professionel kvalitet og et omfattende udvalg af 64 bits er dette kit designet til at imødekomme enhver udfordring, lige fra små skruer i s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: iFixIt
Kategori: værktøj
EAN: 0856235006283
Varenr.: 49663663505744
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ifixit Mako Præcisionsmejsel med bits
279 kr
Til butik
Ifixit Mako Præcisionsmejsel med bits billede

Produktinformation

Det magnetiske håndtag med roterende top er omdrejningspunktet i Ifixit Mako Præcisionsmejsel med bits – det giver dig kontrolleret drejning og holder skruerne sikkert på plads, mens du arbejder med mobiltelefoner, spillekonsoller og computere. Med 8,5 Nm moment kan du spænde og løsne skruer præcist uden at overbelaste følsomme komponenter. Sættet indeholder 64 stykker 4 mm bits, så du har et bredt udvalg af bittyper klar til mange forskellige skruetyper i elektronik. Det ergonomiske greb er udformet til at ligge behageligt i hånden, så det er komfortabelt at arbejde med selv ved længere reparationssessioner. Flere bits til små elektronikopgaver Med 64 stykker 4 mm bits dækker du reparation af mobiltelefoner, spillekonsoller og computere med ét og samme sæt – uden at skulle skifte værktøjssæt undervejs. Detaljer, der gør arbejdet nemmere Den roterende top på håndtaget lader dig dreje skruetrækkeren jævnt med fingerspidserne, mens håndfladen hviler stabilt mod grebet. Det reducerer træthed og giver bedre kontrol, når du arbejder med små og følsomme skruer over tid. I pakken: Ifixit Mako Præcisionsmejsel med magnetisk håndtag, 64 stykker 4 mm bits, 150 mm fleksibel svanehals, aluminiumsplade til skruer.

Produktspecifikationer

Mærke: Ifixit
Kategori: Mejsel
Artikel nr.: Mako Driver Kit
EAN: 0856235006283
Varenr.: 40667
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit - Enhedsreparationssæt - i etui
279 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iFixit Værktøjssæt
293 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skruetrækkersæt i etui - iFixit præcisionsværktøjssæt
359 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ifixit Mako 64 Bit Driver Kit
374 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skruetrækkersæt i etui - iFixit præcisionsværktøjssæt
379 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iFixit Mako - 64 Bit Driver Kit
389 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
iFixit Mako Præcisionsskruetrækkersæt - 64 bits
445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK249 kr288 krKøb
2Geekd275 kr275 krKøb
3Av-Cables DK279 kr279 krKøb
4CS MEGASTORE DK279 kr318 krKøb
5CompuMail DK293 kr293 krKøb
6Boligcenter DK359 kr359 krKøb
7Dustin DK374 kr460,25 krKøb
8Vivas DK379 kr448 krKøb
9Ultrashop389 kr389 krKøb
10EL-GROSSISTEN445 kr445 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for iFixit Mako 64 Bit Driver Kit, skruetrækker + 64 Bits værktøj - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 2026249 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026246 kr3 kr (1%)
7. apr. 2026249 kr3 kr (1%)
31. mar. 2026246 kr3 kr (1%)
10. feb. 2026249 kr27 kr (12%)
4. feb. 2026222 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret