Gå til hovedindhold

iFixit Business Toolkit reparationsværktøjssæt - komplet værktøjstaske til elektronikreparation

iFixitRedskaberEAN: 0856235006962
Pris fra 2.047 krtil 2.999 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 952 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.869 kr 24. mar.

Sammenlign priser på iFixit Business Toolkit reparationsværktøjssæt - komplet værktøjstaske til elektronikreparation og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2047 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iFixit Business Toolkit Reparationsværktøjssæt
2.047 kr
Til butik
iFixit Business Toolkit Reparationsværktøjssæt billede

Produktinformation

iFixit Business Toolkit - Reparationsværktøjssæt

Produktspecifikationer

Mærke: iFixit
Artikel nr.: EU145278-20
EAN: 0856235006962
Varenr.: 1001567770
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Business Toolkit - Reparationsværktøjssæt
2.086 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
iFixit Repair Business Toolkit til telefoner og tablets værktøj - GEEKD.dk
2.125 kr
Til butik
iFixit Repair Business Toolkit til telefoner og tablets værktøj - GEEKD.dk billede

Produktinformation

iFixit Repair Business Toolkit er det ultimative værktøjssæt for professionelle teknikere og virksomheder, der arbejder med reparation af smartphones og tablets. Med dette omfattende sæt får du alt, hvad du behøver for at udføre reparationer hurtigt, effe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: iFixIt
Kategori: værktøj
EAN: 0856235006962
Varenr.: 49664589037904
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Business Toolkit - repair tool set
2.139 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iFixit Business Toolkit Reparationsværktøjssæt
2.399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Værktøjssæt til reparation - IFIXIT Business Toolkit
-14%2.499 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Værktøjssæt til reparation - IFIXIT Business Toolkit
-14%2.519 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ifixit - Repair Business Toolkit Professionelt Værktøjssæt 2023
2.829,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ifixit Repair Business Toolkit
2.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Business Toolkit reparationsværktøjssæt - komplet værktøjstaske til elektronikreparation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Business Toolkit reparationsværktøjssæt - komplet værktøjstaske til elektronikreparation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.047 kr2.047 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.086 kr2.086 krKøb
3Geekd2.125 kr2.125 krKøb
4Proshop DK2.139 kr2.139 krKøb
5Ultrashop2.399 kr2.399 krKøb
6Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
7Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb
8Gucca.dk2.829,95 kr2.829,95 krKøb
9Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iFixit Business Toolkit reparationsværktøjssæt - komplet værktøjstaske til elektronikreparation

PriceData har fulgt prisen på iFixit Business Toolkit reparationsværktøjssæt - komplet værktøjstaske til elektronikreparation i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.758 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 2.216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.066 kr.

Den nuværende pris på 2.047 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for iFixit Business Toolkit reparationsværktøjssæt - komplet værktøjstaske til elektronikreparation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for iFixit Business Toolkit reparationsværktøjssæt - komplet værktøjstaske til elektronikreparation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.047 kr11 kr (1%)
28. maj 20262.058 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.059 kr12 kr (1%)
26. maj 20262.071 kr28 kr (1%)
24. maj 20262.043 kr12 kr (1%)
23. maj 20262.055 kr11 kr (1%)
22. maj 20262.066 kr19 kr (1%)
21. maj 20262.047 kr11 kr (1%)
20. maj 20262.058 kr12 kr (1%)
19. maj 20262.070 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret