Gå til hovedindhold

Ifö Twins håndvask hvid 50 rek - hvid 50mm rektangulær

IföSanitetEAN: 7391515113297
Pris fra 1.098 krtil 1.671 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 573 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö Twins håndvask hvid 50 rek - hvid 50mm rektangulær og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1098 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Twins håndvask 50mm rektangulær. Hvid
1.098 kr
Til butik
Ifö Twins håndvask 50mm rektangulær. Hvid billede

Produktinformation

Med hanehul og overløb Til boltemontering

Produktspecifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Ifö Varekatalog
EAN: 7391515113297
Varenr.: 796805
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Twins håndvask, 50x46 cm, hvid
1.129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Twins håndvask, 50x46 cm, hvid
1.205 kr
Til butik
Ifö Twins håndvask, 50x46 cm, hvid billede

Produktinformation

Ifö Twins Rektangulær Håndvask 50x46 cm Hvid m/Hanehul og Overløb Ifø Twins seriens håndvaske er produceret i porcelæn, som er det indlysende valg til badeværelset, da det er naturmateriale. Det er smukt og holder i mange år. En porcelænsvask beholder den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Håndvasken
Farve: white
Størrelse: 500x460x140 mm
EAN: 7391515113297
Varenr.: 635327000
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Twins håndvask 500x460mm rektangulær. Hvid
1.300 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Twins håndvask hvid 50 rek - hvid 50mm rektangulær
1.671 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Twins håndvask hvid 50 rek - hvid 50mm rektangulær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Twins håndvask hvid 50 rek - hvid 50mm rektangulær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.098 kr1.098 krKøb
2LavprisVVS1.129 kr1.129 krKøb
3BilligVVS DK1.205 kr1.205 krKøb
4vvsfittings.dk1.300 kr1.300 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.671 kr1.870 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Twins håndvask hvid 50 rek - hvid 50mm rektangulær

PriceData har fulgt prisen på Ifö Twins håndvask hvid 50 rek - hvid 50mm rektangulær i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.081 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.174 kr.

Den nuværende pris på 1.098 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ifö Twins håndvask hvid 50 rek - hvid 50mm rektangulær. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ifö Twins håndvask hvid 50 rek - hvid 50mm rektangulær de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.098 kr101 kr (8%)
29. maj 20261.199 kr101 kr (9%)
27. maj 20261.098 kr101 kr (8%)
26. maj 20261.199 kr6 kr (0%)
24. maj 20261.205 kr6 kr (1%)
17. maj 20261.199 kr47,65 kr (4%)
10. maj 20261.151,35 kr47,65 kr (4%)
18. apr. 20261.199 kr10 kr (1%)
17. apr. 20261.209 kr10 kr (1%)
9. mar. 20261.199 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret