Gå til hovedindhold

Ifö Spira toilet 6260 limning - hvid med lukket S-lås til limning

IföToiletterEAN: 7391515435146
Pris fra 2.879 krtil 5.629 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.750 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.811 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Ifö Spira toilet 6260 limning - hvid med lukket S-lås til limning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2879 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Spira toilet 6260 lukket S-ls. Til limning. Rimfree
2.879 kr
Til butik
If Spira toilet 6260 lukket S-ls. Til limning. Rimfree billede

Produktspecifikationer

Mærke: If
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr
EAN: 7391515435146
Varenr.: 601053200-1
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet 6260 lukket S-lås. Til limning. Rimfree
3.053 kr
Til butik
Ifö Spira toilet 6260 lukket S-lås. Til limning. Rimfree billede

Produktinformation

Toilet helt uden skyllekant, bakterier og snavs kan derved ikke skjule sig. Samt er det nemmere at gøre rent. Toilettet har hel cisternekappe med en seperat plast indercisterne. Derved undgås kondens på porcelænet og vandpåfyldningen bliver mere lydløs. M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Toiletter med S-lås
EAN: 7391515435146
Varenr.: 1430612
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet 6260 limning - hvid med lukket S-lås til limning
3.172 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Spira toilet 6260 lukket S-lås. Til limning. Rimfree
3.462,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
5.219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
5.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira toilet 6260 limning - hvid med lukket S-lås til limning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira toilet 6260 limning - hvid med lukket S-lås til limning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK2.879 kr2.879 krKøb
2Elvvs.dk3.053 kr3.053 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.172 kr3.371 krKøb
4vvsfittings.dk3.462,5 kr3.462,5 krKøb
5LavprisVVS5.219 kr5.219 krKøb
6BilligVVS DK5.629 kr5.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Spira toilet 6260 limning - hvid med lukket S-lås til limning

PriceData har fulgt prisen på Ifö Spira toilet 6260 limning - hvid med lukket S-lås til limning i 163 dage. Laveste pris i perioden er 2.799 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 3.118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.884 kr.

Den nuværende pris på 2.879 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Ifö Spira toilet 6260 limning - hvid med lukket S-lås til limning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Ifö Spira toilet 6260 limning - hvid med lukket S-lås til limning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.879 kr174 kr (6%)
1. jun. 20263.053 kr238 kr (8%)
27. maj 20262.815 kr302 kr (10%)
26. maj 20263.117 kr302 kr (11%)
23. maj 20262.815 kr302 kr (10%)
22. maj 20263.117 kr302 kr (11%)
16. maj 20262.815 kr3 kr (0%)
8. maj 20262.812 kr306 kr (10%)
7. maj 20263.118 kr306 kr (11%)
30. apr. 20262.812 kr306 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret