Gå til hovedindhold

Ifö Spira møbelpakke 51,5cm - hvid med hanehul højre dybde 215

IföSanitetEAN: 7391515435535
Pris fra 2.223 krtil 2.582,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 359,5 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.174 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ifö Spira møbelpakke 51,5cm - hvid med hanehul højre dybde 215 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2223 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö spira møbelpakke hvid 515 hanehul til højre
2.223 kr
Til butik
Ifö spira møbelpakke hvid 515 hanehul til højre billede

Produktinformation

Ifo Spira møbelpakke hvid 515 hanehul til højre

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Badevaerelsesmoebler
Artikel nr.: 42333
EAN: 7391515435535
Varenr.: 2894780
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira møbelpakke, 51,5x31 cm, hvid
2.229 kr
Til butik
Ifö Spira møbelpakke, 51,5x31 cm, hvid billede

Produktinformation

Komplet møbelpakke med skab og Ifö Spira håndvask. Skab med låge og hanehul til højre. Møbelpakkens indhold: Vaskeskabets dataMål: 45 x 62,5 x 21,5 cm (B x H x D)Farve:Hvid1 låge med greb i mat krom1 flytbar hylde1 krog på skabets højre side udvendig som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 45 x 62.5 x 21.5 cm (cabinet), 51.5 x 14.8 x 31 cm
EAN: 7391515435535
Varenr.: 780069240
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira møbelpakke 51,5cm - hvid med hanehul højre dybde 215
2.366 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira møbelpakke, 51,5x31 cm, hvid
2.445 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Spira møbelpakke 51,5 cm. Med hanehul højre. Hvid. 42333
2.582,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira møbelpakke 51,5cm - hvid med hanehul højre dybde 215 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira møbelpakke 51,5cm - hvid med hanehul højre dybde 215 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.223 kr2.223 krKøb
2LavprisVVS2.229 kr2.229 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.366 kr2.435 krKøb
4BilligVVS DK2.445 kr2.445 krKøb
5vvsfittings.dk2.582,5 kr2.582,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Spira møbelpakke 51,5cm - hvid med hanehul højre dybde 215

PriceData har fulgt prisen på Ifö Spira møbelpakke 51,5cm - hvid med hanehul højre dybde 215 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 2.074 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.480 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.238 kr.

Den nuværende pris på 2.223 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Ifö Spira møbelpakke 51,5cm - hvid med hanehul højre dybde 215. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Ifö Spira møbelpakke 51,5cm - hvid med hanehul højre dybde 215 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.223 kr24 kr (1%)
30. maj 20262.199 kr24 kr (1%)
3. maj 20262.223 kr49 kr (2%)
18. apr. 20262.174 kr49 kr (2%)
17. apr. 20262.223 kr49 kr (2%)
3. apr. 20262.174 kr48 kr (2%)
25. feb. 20262.222 kr12 kr (1%)
19. feb. 20262.210 kr89 kr (4%)
5. feb. 20262.299 kr64 kr (3%)
4. feb. 20262.363 kr64 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret