Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Ifö Spira håndvask buet 500 x 360 mm. Uden overløb. 15052

EL-GrossistenSanitetEAN: 7391515435320
Pris fra 949,24 krtil 1.536 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 586,76 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 924,33 kr 10. maj

Sammenlign priser på Ifö Spira håndvask buet 500 x 360 mm. Uden overløb. 15052 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949.24 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Spira håndvask 50 cm, buet forkant (UDEN OVERLØB)
949,24 kr
Til butik
Ifö Spira håndvask 50 cm, buet forkant (UDEN OVERLØB) billede

Produktinformation

Ifö Spira håndvask 50x36 cm med buet forkant og hanehul og uden overløb - til montering med bolte

Produktspecifikationer

EAN: 7391515435320
Varenr.: 15843375481167
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Spira håndvask buet 500 x 360 mm. Uden overløb. 15052
969 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Spira håndvask, 50x36 cm, hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö 15052100, Rektangulær, Keramisk, Hvid
1.536 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira håndvask buet 500 x 360 mm. Uden overløb. 15052 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira håndvask buet 500 x 360 mm. Uden overløb. 15052 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN949,24 kr949,24 krKøb
2Elvvs.dk969 kr969 krKøb
3CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.536 kr1.735 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Spira håndvask buet 500 x 360 mm. Uden overløb. 15052

PriceData har fulgt prisen på Ifö Spira håndvask buet 500 x 360 mm. Uden overløb. 15052 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 924,33 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.057 kr.

Den nuværende pris på 949,24 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Ifö Spira håndvask buet 500 x 360 mm. Uden overløb. 15052. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Ifö Spira håndvask buet 500 x 360 mm. Uden overløb. 15052 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026949,24 kr24,91 kr (3%)
10. maj 2026924,33 kr44,67 kr (5%)
8. maj 2026969 kr11 kr (1%)
6. maj 2026958 kr441 kr (32%)
5. maj 20261.399 kr441 kr (46%)
24. apr. 2026958 kr441 kr (32%)
23. apr. 20261.399 kr442 kr (46%)
10. apr. 2026957 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026958 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026957 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret