Gå til hovedindhold

Ifö Spira hårdt toiletsæde med soft close quick release og faste beslag. Sort med krom beslag

IföSanitetEAN: 7391515443110
Pris fra 799 krtil 962,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 163,5 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 769 kr 30. maj

Sammenlign priser på Ifö Spira hårdt toiletsæde med soft close quick release og faste beslag. Sort med krom beslag og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira toiletbræt, soft close, aftagelig, sort
799 kr
Til butik
Ifö Spira toiletbræt, soft close, aftagelig, sort billede

Produktinformation

Ifö Spira toiletbræt der udover at have softclose også har quick release beslag så du nemt og hurtigt kan afmontere toiletbrættet ved rengøring. Der er i Spira serien tænkt på designet og helhedsudseendet, og både belsag og toiletbrættet er derfor sorte.

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: black
EAN: 7391515443110
Varenr.: 614548601
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IFÖ SPIRA HÅRDT SÆDE SORT SOFTCLOSE QUICK OG FASTE BESLAG KROM
851 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira toiletsæde, soft close, aftagelig, sort
879 kr
Til butik
Ifö Spira toiletsæde, soft close, aftagelig, sort billede

Produktinformation

Soft Close: En funktion der giver en langsom, forsigtig lukning af sæde samt låg.Quick-release/Lift-off: Samme funktion der gør det nemt at løfte sædet af ved rengøring. Passer til følgende toiletter: Ifö Spira Art-serien Ifö Spira-serien

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toilettet
Farve: black
EAN: 7391515443110
Varenr.: 614548601
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Spira Toiletsde, Softclose, Quickrelease, Sort
906 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Spira hårdt toiletsæde med soft close quick release og faste beslag. Sort med krom beslag
962,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira hårdt toiletsæde med soft close quick release og faste beslag. Sort med krom beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira hårdt toiletsæde med soft close quick release og faste beslag. Sort med krom beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS799 kr799 krKøb
2CS MEGASTORE DK851 kr890 krKøb
3BilligVVS DK879 kr879 krKøb
4WATTOO.DK906 kr906 krKøb
5vvsfittings.dk962,5 kr962,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Spira hårdt toiletsæde med soft close quick release og faste beslag. Sort med krom beslag

PriceData har fulgt prisen på Ifö Spira hårdt toiletsæde med soft close quick release og faste beslag. Sort med krom beslag i 167 dage. Laveste pris i perioden er 769 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 877 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 819 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ifö Spira hårdt toiletsæde med soft close quick release og faste beslag. Sort med krom beslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ifö Spira hårdt toiletsæde med soft close quick release og faste beslag. Sort med krom beslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026799 kr30 kr (4%)
30. maj 2026769 kr50 kr (6%)
26. maj 2026819 kr23,99 kr (3%)
24. maj 2026842,99 kr23,99 kr (3%)
17. maj 2026819 kr33 kr (4%)
16. maj 2026852 kr33 kr (4%)
12. maj 2026819 kr33 kr (4%)
11. maj 2026852 kr33 kr (4%)
2. maj 2026819 kr49 kr (6%)
24. apr. 2026770 kr49 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret