Gå til hovedindhold

Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira

IföSanitetEAN: 7391515435160
Pris fra 139 krtil 229 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133 kr 13. maj

Sammenlign priser på Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira
139 kr
Til butik
Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: Z97251
EAN: 7391515435160
Varenr.: 3173599
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö spira/spira art trykknap blank krom
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira standard skylleknap i krom
149 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPIRA/SPIRA ART TRYKKNAP BLANK KROM
151,74 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Spira/Spira Art trykknap, blank krom
161 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spira/spira art trykknap blank krom
166,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö trykknap til Spira & Spira Art. Forkromet
182,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö skylleknap til Spira og Spira Art toilet, krom
229 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö skylleknap krom t/Spira toilet
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb
2Proshop DK139 kr178 krKøb
3LavprisVVS149 kr149 krKøb
4EL-GROSSISTEN151,74 kr151,74 krKøb
5WATTOO.DK161 kr161 krKøb
6MaintainIt166,25 kr166,25 krKøb
7vvsfittings.dk182,5 kr182,5 krKøb
8BilligVVS DK229 kr229 krKøb
9CompletVVS229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira

PriceData har fulgt prisen på Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira i 145 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ifö Spira forkromet trykknap - Reservedel til Spira de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026139 kr2 kr (1%)
20. maj 2026141 kr1 kr (1%)
19. maj 2026140 kr7 kr (5%)
13. maj 2026133 kr6 kr (4%)
12. maj 2026139 kr1 kr (1%)
8. maj 2026138 kr1 kr (1%)
5. maj 2026137 kr1 kr (1%)
4. maj 2026138 kr1 kr (1%)
2. maj 2026137 kr1 kr (1%)
1. maj 2026138 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret