Gå til hovedindhold

Ifö Sense møbelpak 90cm,Spira - Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger

IföMøblerKompakt designSmå badeværelserEAN: 7391515432978

Ifö Sense møbelpakke 90cm med Spira håndvask og to softclose låger. Kompakt design i hvid med fugtbestandig MDF og aluminium greb. Perfekt til små badeværelser. Læs mere

Pris fra 4.529 krtil 5.513 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 984 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.512 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Ifö Sense møbelpak 90cm,Spira - Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4529 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sense Pro møbelpakke, 92x41,5 cm, hvid
-13%4.529 kr
Før 5.225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sense møbelpak 90cm,Spira - Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger
5.110 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sense Pro møbelpakke, 92x41,5 cm, hvid
-3%5.251 kr
Før 5.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Sense møbelpakke 90 cm Compact, med Spira håndvask. Hvid
5.351,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sense møbelpakke, 92x41,5 cm, hvid
5.499 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Sense møbelpakke 90cm,Spira Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger
5.513 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Sense møbelpak 90cm,Spira - Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Sense møbelpak 90cm,Spira - Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS4.529 kr4.529 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.110 kr5.309 krKøb
3BilligVVS DK5.251 kr5.251 krKøb
4vvsfittings.dk5.351,25 kr5.351,25 krKøb
5CompletVVS5.499 kr5.499 krKøb
6Elvvs.dk5.513 kr5.513 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ifö Sense møbelpakke 90cm

Ifö

Ifö Sense møbelpakke 90cm med Spira håndvask og to softclose låger. Kompakt design i hvid med fugtbestandig MDF og aluminium greb. Perfekt til små badeværelser.

• møbelpakke
• badeværelsesmøbel
• håndvask med skab
• ifo sense
• compact møbel
• vvs møbler
• Små badeværelser
• Kompakt design

Beskrivelse

Ifö Sense møbelpakke 90cm er en komplet badeværelsesløsning med elegant design og praktisk funktionalitet. Møbelpakken inkluderer en smal underskab i hvid med to softclose låger og integreret Ifö Spira håndvask. Skabet er fremstillet af fugtbestandig MDF og leveres præmonteret for nem installation. Håndvasken har god afsætningsplads og forhøjet bagkant, mens det smalle design optimerer pladsen i mindre badeværelser. Lige greb i aluminium og push-open funktion giver moderne komfort. Inkluderer hylde og er forberedt til VVS-installation uden ekstra udskæring. Vandlås og blandingsbatteri indgår ikke i leveringen.

Specifikationer

greb:Aluminium
type:Compact
dybde:36,6 cm
farve:Hvid mat
serie:Sense
vægt:37 kg
bredde:90 cm
højde:59 cm
låger:2 stk softclose
mærke:Ifö
hanehul:Ja
levering:Præmonteret
overløb:Ja
materiale:Fugtbestandig MDF
vask_dybde:41,5 cm
vask_bredde:92,2 cm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan møbelpakken bruges i små badeværelser?

Ja, Ifö Sense 90cm er specielt designet til små badeværelser med sit kompakte design på kun 36,6 cm dybde.

Er skabet modstandsdygtigt over for fugt?

Ja, skabet er fremstillet af fugtbestandig MDF og er designet til badeværelsesbrug med høj luftfugtighed.

Medfølger der blandingsbatteri og afløb?

Nej, vandlås og blandingsbatteri skal købes separat. Pakken inkluderer kun møbel og håndvask med forberedelse til installation.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Sense møbelpak 90cm,Spira - Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger

PriceData har fulgt prisen på Ifö Sense møbelpak 90cm,Spira - Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger i 179 dage. Laveste pris i perioden er 4.442 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 5.136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.814 kr.

Den nuværende pris på 4.529 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Ifö Sense møbelpak 90cm,Spira - Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Ifö Sense møbelpak 90cm,Spira - Compact hvid, H:59cmB:90cm D:36cm, Spira håndvask & 2låger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.529 kr581 kr (11%)
1. jun. 20265.110 kr581 kr (13%)
30. maj 20264.529 kr581 kr (11%)
29. maj 20265.110 kr6 kr (0%)
17. maj 20265.116 kr22 kr (0%)
6. maj 20265.094 kr22 kr (0%)
5. maj 20265.116 kr22 kr (0%)
3. maj 20265.094 kr7 kr (0%)
18. apr. 20265.087 kr29 kr (1%)
17. apr. 20265.116 kr29 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret