Gå til hovedindhold

Ifö If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat

IföMøblerEAN: 4025410647658
Pris fra 6.570 krtil 12.785 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6.215 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.117 kr 8. maj

Sammenlign priser på If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6570 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat
6.570 kr
Til butik
If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat billede

Produktspecifikationer

Mærke: If
Kategori: WATTOO.DK Mrker If
EAN: 4025410647658
Varenr.: 780177440
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sense Art møbelpakke 74x68,2 cm, hvid
12.519 kr
Til butik
Ifö Sense Art møbelpakke 74x68,2 cm, hvid billede

Produktinformation

Ifö Sense Art vaskeskab med to skuffer praktisk løsning til badeværelset Her får du et smart vaskeskab med håndvask og to rummelige skuffer, som gør det nemt at holde styr på tingene på badeværelset. Skabet leveres færdigsamlet, så du hurtigt kan få det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 74x68.2x42.2 cm
EAN: 4025410647658
Varenr.: 780177440
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sense Art møbelpakke 74x68,2 cm, hvid
12.785 kr
Til butik
Ifö Sense Art møbelpakke 74x68,2 cm, hvid billede

Produktinformation

Stilren møbelpakke til badeværelset med funktionelle detaljer Giv dit badeværelse et løft med denne hvide møbelpakke fra Ifö Sense Art-serien. Her får du et kompakt sæt med håndvask og underskab med to rummelige skuffer, så du nemt kan holde styr på hverd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Indretningen
Farve: white
Størrelse: 74x68.2x42.2 cm
EAN: 4025410647658
Varenr.: 780177440

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK6.570 kr6.570 krKøb
2LavprisVVS12.519 kr12.519 krKøb
3BilligVVS DK12.785 kr12.785 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat

PriceData har fulgt prisen på If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat i 163 dage. Laveste pris i perioden er 6.117 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 12.519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.022 kr.

Den nuværende pris på 6.570 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for If Sense Art st, 2 skuffer, 74x68.2x42.2cm, vask 75cm, hvid/mat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.570 kr129 kr (2%)
1. jun. 20266.699 kr129 kr (2%)
27. maj 20266.570 kr5.949 kr (48%)
26. maj 202612.519 kr5.949 kr (91%)
23. maj 20266.570 kr1.029 kr (14%)
22. maj 20267.599 kr1.029 kr (16%)
21. maj 20266.570 kr453 kr (7%)
8. maj 20266.117 kr1.482 kr (20%)
7. maj 20267.599 kr1.482 kr (24%)
30. apr. 20266.117 kr1.482 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret