Gå til hovedindhold

Ifö If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat

IföMøblerEAN: 4025410647641
Pris fra 5.273 krtil 6.755 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.482 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5273 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat
5.273 kr
Til butik
If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat billede

Produktspecifikationer

Mærke: If
Kategori: WATTOO.DK Mrker If
EAN: 4025410647641
Varenr.: 780177430
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sense Art møbelpakke 59,2x68,2 cm, hvid
5.509 kr
Til butik
Ifö Sense Art møbelpakke 59,2x68,2 cm, hvid billede

Produktinformation

Praktisk møbelsæt til badeværelset med to rummelige skuffer Her får du et hvidt møbelsæt til badeværelset, som kombinerer smart opbevaring og nem rengøring. Sættet består af et underskab med to skuffer og en integreret håndvask, der er klar til at blive h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 59.2x68.2x42.2 cm
EAN: 4025410647641
Varenr.: 780177430
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sense Art møbelpakke 59,2x68,2 cm, hvid
6.755 kr
Til butik
Ifö Sense Art møbelpakke 59,2x68,2 cm, hvid billede

Produktinformation

Stilfuldt møbelsæt med rummelige skuffer og rengøringsvenlig håndvask Drømmer du om et badeværelse, hvor både funktion og æstetik går hånd i hånd? Med Ifö Sense Art møbelsættet får du en gennemtænkt løsning, der gør hverdagen lettere og badeværelset smuk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Indretningen
Farve: white
Størrelse: 59.2x68.2x42.2 cm
EAN: 4025410647641
Varenr.: 780177430

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK5.273 kr5.273 krKøb
2LavprisVVS5.509 kr5.509 krKøb
3BilligVVS DK6.755 kr6.755 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat

PriceData har fulgt prisen på If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat i 162 dage. Laveste pris i perioden er 5.273 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 6.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.713 kr.

Den nuværende pris på 5.273 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for If Sense Art st, 2 skuffer, 59.2x68.2x42.2cm, vask 60cm, hvid/mat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.273 kr26 kr (0%)
1. jun. 20265.299 kr26 kr (0%)
27. maj 20265.273 kr1.026 kr (16%)
26. maj 20266.299 kr1.026 kr (19%)
23. maj 20265.273 kr926 kr (15%)
22. maj 20266.199 kr926 kr (18%)
8. maj 20265.273 kr926 kr (15%)
7. maj 20266.199 kr926 kr (18%)
30. apr. 20265.273 kr926 kr (15%)
29. apr. 20266.199 kr926 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret