Gå til hovedindhold

Ifö Option spejlskab bas 55 hv - hvid med led belysning dk

IföSanitetLED-belysning og softcloseBadeværelsesspejl med opbevaringEAN: 7391515128697

Ifö Option Bas spejlskab med LED-belysning i hvid melamin. Dobbeltsidige spejllåger med softclose, skjult el-udtag og IP44 godkendelse. Perfekt til moderne badeværelser. Læs mere

Pris fra 2.199 krtil 2.936 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 737 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö Option spejlskab bas 55 hv - hvid med led belysning dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2199 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Option Bas spejlskab med lys, 55x67,4 cm, hvid
-19%2.199 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Option Bas spejlskab med lys, 55x67,4 cm, hvid
2.309 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Option spejlskab bas 55 hv - hvid med led belysning dk
2.367 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö option spejlskab led bas hvid 55 cm
2.384 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Option spejlskab Bas 55 hvid med LED belysning
2.665,39 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö option spejlskab bas 55. Hvid med led belysning
2.695 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Option Bas spejlskab med lys, 55x67,4 cm, hvid
-2%2.936 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Option spejlskab bas 55 hv - hvid med led belysning dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Option spejlskab bas 55 hv - hvid med led belysning dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.199 kr2.199 krKøb
2LavprisVVS2.309 kr2.309 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.367 kr2.367 krKøb
4Proshop DK2.384 kr2.384 krKøb
5EL-GROSSISTEN2.665,39 kr2.665,39 krKøb
6vvsfittings.dk2.695 kr2.695 krKøb
7BilligVVS DK2.936 kr2.936 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ifö Option Bas spejlskab med LED-belysning, 55x67,4 cm, hvid

Ifö

Ifö Option Bas spejlskab med LED-belysning i hvid melamin. Dobbeltsidige spejllåger med softclose, skjult el-udtag og IP44 godkendelse. Perfekt til moderne badeværelser.

• Badeværelsesspejl med opbevaring
• LED-belysning og softclose

Beskrivelse

Ifö Option Bas spejlskab er et elegant spejlskab i lakeret hvid melamin med integreret LED-belysning på 24W. De dobbeltsidige spejllåger har softclose-beslag og en frostet kant i bunden med diskret Ifö logo. Skabet har skjult vendbart el-udtag på 230V og er IP44 godkendt til badeværelser. Lågegreb kan udelades, da lågerne enkelt åbnes ved hjælp af den frostede kant. Leveres med LED-belysning (1300 lm, 4200K), justerbare monteringsbeslag og 2 glashylder. Måler 55x67,4x17,7 cm og vejer 14,3 kg. Ideelt til små til mellemstore badeværelser hvor både opbevaring og belysning er vigtig.

Specifikationer

Vægt:14,3 kg
Låger:Dobbeltsidige spejllåger med softclose
El-udtag:230V skjult vendbart
IP-klasse:IP44
Materiale:Lakeret hvid melamin
Tilbehør:2 glashylder, monteringsbeslag
Størrelse:55 x 67,4 x 17,7 cm (B x H x D)
LED-belysning:24W, 1300 lm, 4200K

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan spejlskabet installeres i et fugtigt badeværelse?

Ja, spejlskabet er IP44 godkendt, hvilket betyder det er beskyttet mod vandstænk og kan sikkert installeres i badeværelser.

Er LED-belysningen udskiftelig?

LED-belysningen er integreret og giver 1300 lumen ved 4200K (neutralt hvidt lys) med 24W effekt. Den er designet til lang levetid.

Kan lågerne åbnes uden greb?

Ja, lågegrebene kan udelades da spejllågerne enkelt kan åbnes og lukkes ved hjælp af den frostede kant i bunden.

Hvad medfølger ved køb af spejlskabet?

Der medfølger LED-belysning, justerbare monteringsbeslag, 2 glashylder og lågegreb (som kan udelades). El-udtag på 230V er indbygget.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Option spejlskab bas 55 hv - hvid med led belysning dk

PriceData har fulgt prisen på Ifö Option spejlskab bas 55 hv - hvid med led belysning dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.199 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.588,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.371 kr.

Den nuværende pris på 2.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Ifö Option spejlskab bas 55 hv - hvid med led belysning dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Ifö Option spejlskab bas 55 hv - hvid med led belysning dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.199 kr168 kr (7%)
26. maj 20262.367 kr6 kr (0%)
14. maj 20262.361 kr23 kr (1%)
3. maj 20262.384 kr48 kr (2%)
18. apr. 20262.336 kr48 kr (2%)
17. apr. 20262.384 kr48 kr (2%)
3. apr. 20262.336 kr47 kr (2%)
19. feb. 20262.383 kr16 kr (1%)
5. feb. 20262.399 kr160 kr (6%)
4. feb. 20262.559 kr160 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret