Gå til hovedindhold

Ifö Option lysarmatur med LED LR 60

IföSanitetEAN: 7391515116014
Pris fra 1.429 krtil 1.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.403 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ifö Option lysarmatur med LED LR 60 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1429 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Option lysarmatur LR 60 cm
1.429 kr
Til butik
Ifö Option lysarmatur LR 60 cm billede

Produktinformation

Ifö Option lysarmatur der passer til Ifö Option spejle, Ifö Option spejlliste OSPLN og spejlskabe med LR beslag. I forkanten af lysarmaturet er der monteret et blænddæksel af aluminium, så lyset spredes op og ned uden at blænde.Blænddækslet kan let afmont...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Belysning
Farve: white
Størrelse: 60 cm
EAN: 7391515116014
Varenr.: 780014902
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Option spejllampe, 60 cm
-2%1.457 kr
Før 1.489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ifö Option spejllampe, 60 cm billede

Produktinformation

Spejlampen passer til Ifö Option spejlene, sammen med spejlliste OSPLN. Kan også bruges til Option spejlskabene, hertil skal bruges Option beslaget for montering. IP44 godkendt med indbygget LED lyskilde. Elstik bestilles seperat.

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 60 cm
EAN: 7391515116014
Varenr.: 780014902
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Option lysarmatur med LED LR 60
1.577 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö option lysarmatur m/lysstofrør
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Option lysarmatur med LED LR 60 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Option lysarmatur med LED LR 60 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.429 kr1.429 krKøb
2BilligVVS DK1.457 kr1.457 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.577 kr1.577 krKøb
4CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Option lysarmatur med LED LR 60

PriceData har fulgt prisen på Ifö Option lysarmatur med LED LR 60 i 159 dage. Laveste pris i perioden er 1.367 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.577 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.433 kr.

Den nuværende pris på 1.429 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Ifö Option lysarmatur med LED LR 60. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Ifö Option lysarmatur med LED LR 60 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.429 kr28 kr (2%)
24. maj 20261.457 kr28 kr (2%)
17. maj 20261.429 kr148 kr (9%)
16. maj 20261.577 kr148 kr (10%)
12. maj 20261.429 kr28 kr (2%)
11. maj 20261.457 kr22 kr (2%)
3. maj 20261.435 kr32 kr (2%)
18. apr. 20261.403 kr38 kr (3%)
17. apr. 20261.441 kr38 kr (3%)
3. apr. 20261.403 kr31 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret