Gå til hovedindhold

Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag

IföSanitetEAN: 7391515115772
Pris fra 419 krtil 624,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 205,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Cera toiletsæde, aftagelig, hvid
419 kr
Til butik
Ifö Cera toiletsæde, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Stilrent Ifö Cera toiletsæde med quick release Med den praktiske quick release-funktion kan du nemt afmontere sædet, hvilket gør rengøringen både hurtigere og mere effektiv.Det aftagelige toiletsædefra Ifö Cera bidrager til bedre hygiejne, da du lettere k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 7391515115772
Varenr.: 614508000
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö cera sæde qr og fast beslag hvid
421 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera toiletbræt, aftagelig, hvid
429 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag
440 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CERA HVID SÆDE MED QUICK RELEASE/FAST
442,8 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Cera toiletsæde, aftagelig, hvid
459 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cera hvid sæde med quick release/fast
510 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag
624,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS419 kr419 krKøb
2Proshop DK421 kr460 krKøb
3LavprisVVS429 kr429 krKøb
4CS MEGASTORE DK440 kr479 krKøb
5EL-GROSSISTEN442,8 kr442,8 krKøb
6BilligVVS DK459 kr459 krKøb
7MaintainIt510 kr510 krKøb
8VVS.dk624,75 kr624,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag

PriceData har fulgt prisen på Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag i 146 dage. Laveste pris i perioden er 401 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 423 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 418 kr.

Den nuværende pris på 419 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Ifö Cera sæde, hvid med quick release og fast beslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026419 kr2 kr (0%)
9. apr. 2026421 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026420 kr3 kr (1%)
20. feb. 2026423 kr3 kr (1%)
29. jan. 2026420 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026419 kr4 kr (1%)
15. jan. 2026423 kr22 kr (5%)
7. jan. 2026401 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret