Gå til hovedindhold

Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid

IföSanitetEAN: 7391515110067
Pris fra 619 krtil 1.433 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 814 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera håndvask, 50x43 cm, hvid
-20%619 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ifö Cera håndvask, 50x43 cm, hvid billede

Produktinformation

Ifö Cera Standard Mål: B 50 x D 42 x H 18,5 cmHanehul: JaOverløb: JaFarve: HvidMateriale: Porcelæn

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 50x43 cm
EAN: 7391515110067
Varenr.: 623060100
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid
636 kr
Til butik
Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid billede

Produktinformation

Ifö Cera håndvask 2222Håndvask med hanehul og overløbshul og forhøjet bagkant. Monteres på bæringer.Produktinformation: Hvid porcelæn Højde 185 mm Bredde 500 mm Dybde 430 mm Afstand fra afløb til væg 180 mm Afstand fra blandingsbatteri til væg 60 mm Passe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Håndvaske
EAN: 7391515110067
Varenr.: 699819
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Cera vask 50 x 43 cm
648,69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Cera håndvask, 50x43 cm, hvid
879 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Cera håndvask, 50x43 cm, hvid
919 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera vask - hvid 50 x 42 cm til bæring
1.433 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS619 kr619 krKøb
2Elvvs.dk636 kr636 krKøb
3EL-GROSSISTEN648,69 kr648,69 krKøb
4BilligVVS DK879 kr879 krKøb
5CompletVVS919 kr919 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.433 kr1.632 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid i 162 dage. Laveste pris i perioden er 619 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 672 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 646 kr.

Den nuværende pris på 619 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026619 kr17 kr (3%)
1. jun. 2026636 kr14 kr (2%)
29. maj 2026622 kr14 kr (2%)
27. maj 2026636 kr12,69 kr (2%)
17. maj 2026648,69 kr16,5 kr (3%)
10. maj 2026632,19 kr39,81 kr (6%)
29. apr. 2026672 kr2 kr (0%)
23. apr. 2026670 kr48 kr (8%)
17. apr. 2026622 kr48 kr (7%)
29. mar. 2026670 kr48 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret