Gå til hovedindhold

Ifö aqua 21 trykknap hvid - med lågmøtrik

IföSanitetKomplet sætToiletvedligeholdelseEAN: 7391515117790

Hvid Ifö Aqua 21 trykknapsæt med trykknap og lågmøtrik. Kompatibel med Aqua 21, Cera og børnetoiletter. Original reservedel fra svenske Ifö. Læs mere

Pris fra 64 krtil 88,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 24,75 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö aqua 21 trykknap hvid - med lågmøtrik og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö aqua 21 trykknap hvid - med lågmøtrik
64 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö skylleknap aqua 21
64 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Aqua 21 trykknapsæt i hvid
69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ifö aqua 21 trykknap + lågmøtrik hvid
72,58 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Aqua 21 Trykknap/ Lågmøtrik
77,18 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Aqua/21 trykknap+mtrik
78 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Aqua 21 trykknap/ lågmøtrik
80 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö aqua 21 trykknap med lågmøtrik, hvid
88,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö aqua 21 trykknap hvid - med lågmøtrik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö aqua 21 trykknap hvid - med lågmøtrik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
2Proshop DK64 kr103 krKøb
3LavprisVVS69 kr69 krKøb
4EL-GROSSISTEN72,58 kr72,58 krKøb
5Billigelogvvs.dk77,18 kr77,18 krKøb
6WATTOO.DK78 kr78 krKøb
7MaintainIt80 kr80 krKøb
8vvsfittings.dk88,75 kr88,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ifö Aqua 21 trykknapsæt hvid

Ifö

Hvid Ifö Aqua 21 trykknapsæt med trykknap og lågmøtrik. Kompatibel med Aqua 21, Cera og børnetoiletter. Original reservedel fra svenske Ifö.

• skylleknap
• trykknap
• toiletreservedel
• Aqua 21
• lågmøtrik
• cisternreservedel
• VVS reservedel
• Toiletvedligeholdelse
• Komplet sæt

Beskrivelse

Ifö Aqua 21 trykknapsæt er den perfekte løsning til udskiftning af defekte skylleknapper på dit Ifö toilet. Dette komplette hvide sæt indeholder både trykknap og lågmøtrik og er specielt designet til Aqua 21-serien fra 1991-1996. Trykknappen er fremstillet i holdbart hvidt materiale, der matcher det originale design og sikrer lang levetid. Sættet er også kompatibelt med Cera-toiletter og børnetoiletter fra Ifö, hvilket gør det til en alsidig reservedel. Med let installation og præcis pasform garanterer denne originale Ifö-del optimal funktion og æstetisk integration med dit eksisterende toilet. Perfekt til hjemmefolk og VVS-professionelle.

Specifikationer

Farve:Hvid
Serie:Aqua 21
Mærke:Ifö
Indhold:Trykknap + lågmøtrik
Materiale:Hvidt plastic
Varenummer:609518600
Kompatibilitet:Aqua 21 (1991-1996), Cera, børnetoiletter
Leverandørens varenummer:Z98034

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilke toiletter passer denne trykknap til?

Trykknappen passer til Ifö Aqua 21 toiletter fra 1991-1996, samt Cera-toiletter og børnetoiletter fra Ifö. Check dit toilets model før køb.

Er lågmøtrik inkluderet i sættet?

Ja, dette er et komplet trykknapsæt der indeholder både trykknap og lågmøtrik, så du har alt hvad du behøver til udskiftningen.

Hvordan installeres trykknapsættet?

Installation kræver adgang til cisternens indre. Fjern gammel trykknap, skru lågmøtrik af indefra, indsæt ny trykknap og spænd lågmøtrik fast indefra cisternen.

Kan jeg få reservedelen i andre farver?

Dette specifikke sæt fås kun i hvid, da det matcher standardfarven på Aqua 21-serien. Kontakt Ifö for eventuelle andre farveoptioner til din toiletmodel.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö aqua 21 trykknap hvid - med lågmøtrik

PriceData har fulgt prisen på Ifö aqua 21 trykknap hvid - med lågmøtrik i 166 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Ifö aqua 21 trykknap hvid - med lågmøtrik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Ifö aqua 21 trykknap hvid - med lågmøtrik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202664 kr8 kr (11%)
9. maj 202672 kr
7. maj 202671,7 kr
6. maj 202672 kr3 kr (4%)
14. apr. 202669 kr4 kr (6%)
20. mar. 202665 kr1 kr (2%)
5. mar. 202664 kr1 kr (2%)
18. feb. 202663 kr2 kr (3%)
15. jan. 202665 kr2 kr (3%)
21. dec. 202563 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret