Gå til hovedindhold

Ifö Ifø Sign Art hvid toiletsæde med topmonteret beslag og softclose. Passer kun til Ifø Sign Art hængeskål #613002000

IföSanitetEAN: 7391515112122
Pris fra 785 krtil 990 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 205 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 694 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Ifø Sign Art hvid toiletsæde med topmonteret beslag og softclose. Passer kun til Ifø Sign Art hængeskål #613002000 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 785 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign Art toiletbræt, soft close, hvid
785 kr
Til butik
Ifö Sign Art toiletbræt, soft close, hvid billede

Produktinformation

Fremstillet i kraftig hård plast. - Passer til Ifö Sign Art hængetoilet og gulvstående toilet

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 375x430x47 mm
EAN: 7391515112122
Varenr.: 614546300
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign Art toiletsæde, soft close, hvid
792 kr
Til butik
Ifö Sign Art toiletsæde, soft close, hvid billede

Produktinformation

Ifo Sign Art toiletsæde har sat en ny standard på markedet. En indretningsdetalje, som stadig fortjener din opmærksomhed.Har du anskaffet en af de smarte og lukkede Sign Art hængeskåle, skal du bruge dette Ifo Sign Art toiletsæde, som har topmonteret sæbeslag?med soft closing, der lukker toiletsædet stille og roligt.

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: 99255
EAN: 7391515112122
Varenr.: 2907725
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Sign Art Toiletsde, Hvid, Soft Close, Topmontering
815 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifø Sign Art hvid toiletsæde med topmonteret beslag og softclose. Passer kun til Ifø Sign Art hængeskål #613002000
842 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sign Art Sæde Soft Close+Topmonteret
885,78 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Sign Art toiletsæde med soft close, topmontering. Hvid
907 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sign Art toiletsæde, soft close, hvid
949 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sign art sæde soft close+topmonteret
957,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Sign Art toiletsæde med soft close, topmontering. Hvid
990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifø Sign Art hvid toiletsæde med topmonteret beslag og softclose. Passer kun til Ifø Sign Art hængeskål #613002000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifø Sign Art hvid toiletsæde med topmonteret beslag og softclose. Passer kun til Ifø Sign Art hængeskål #613002000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS785 kr785 krKøb
2Proshop DK792 kr831 krKøb
3WATTOO.DK815 kr815 krKøb
4CS MEGASTORE DK842 kr881 krKøb
5Billigelogvvs.dk885,78 kr885,78 krKøb
6Elvvs.dk907 kr907 krKøb
7BilligVVS DK949 kr949 krKøb
8MaintainIt957,5 kr957,5 krKøb
9vvsfittings.dk990 kr990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifø Sign Art hvid toiletsæde med topmonteret beslag og softclose. Passer kun til Ifø Sign Art hængeskål #613002000

PriceData har fulgt prisen på Ifø Sign Art hvid toiletsæde med topmonteret beslag og softclose. Passer kun til Ifø Sign Art hængeskål #613002000 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 694 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 806 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 773 kr.

Den nuværende pris på 785 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Ifø Sign Art hvid toiletsæde med topmonteret beslag og softclose. Passer kun til Ifø Sign Art hængeskål #613002000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Ifø Sign Art hvid toiletsæde med topmonteret beslag og softclose. Passer kun til Ifø Sign Art hængeskål #613002000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026785 kr7 kr (1%)
1. jun. 2026792 kr7 kr (1%)
26. maj 2026785 kr7 kr (1%)
24. maj 2026792 kr7 kr (1%)
22. maj 2026785 kr7 kr (1%)
3. apr. 2026792 kr98 kr (14%)
18. mar. 2026694 kr98 kr (12%)
17. mar. 2026792 kr98 kr (14%)
3. mar. 2026694 kr98 kr (12%)
22. feb. 2026792 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret