Gå til hovedindhold

IFØ Ifö Spira håndvask 51,5x28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer

IföSanitetEAN: 7391515435115
Pris fra 1.019 krtil 1.595 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 576 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 26. maj

Sammenlign priser på IFØ Ifö Spira håndvask 51,5x28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1019 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira håndvask, 51,5x28,5 cm, venstre, hvid
1.019 kr
Til butik
Ifö Spira håndvask, 51,5x28,5 cm, venstre, hvid billede

Produktinformation

Elegante Ifö Spira håndvask med hanehul til venstre. Håndvasken kanmonteres enten med hægte- eller standard bæringer Bemærk:Der medfølger ikkearmatur, bundventil og bæringer.

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Håndvaske
Farve: White
Størrelse: 515 x 285 x 148 mm
EAN: 7391515435115
Varenr.: 623140100
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira håndvask, 51,5x28,5 cm, venstre, hvid
1.069 kr
Til butik
Ifö Spira håndvask, 51,5x28,5 cm, venstre, hvid billede

Produktinformation

Ifö Spira serien er med sit rene skandinaviske design og bløde former et godt valg til ethvert badeværelse.Produkterne er alle produceret med den høje kvalitet som midtpunkt, og med Ifös egen glasur, Ifö Clean, er alle overfladerne rengøringsvenlige og ek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Håndvasken
Farve: White
Størrelse: 515 x 285 x 148 mm
EAN: 7391515435115
Varenr.: 623140100
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Spira håndvask 51,5 cm, lige forkant, hh venstre
1.078,86 kr
Til butik
Ifö Spira håndvask 51,5 cm, lige forkant, hh venstre billede

Produktinformation

Ifö Spira håndvask 51,5 x 28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer. Afsætningsplads på bagerste del af vasken. Behandlet med Ifös rengøringsvenlige glasur Ifö Clean og godkendt i henhold til Nordic Quality.

Produktspecifikationer

EAN: 7391515435115
Varenr.: 15843374170447
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Spira håndvask 515 x 285 mm. Hanehul venstre. 15088
1.103 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Spira håndvask 515 x 285 mm. Hanehul venstre. 15088
1.172,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spira vask 51,5 x 28,5cm hanehul venstre
1.190 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Spira håndvask, 51,5x28,5 cm, venstre, hvid
1.299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IFØ Ifö Spira håndvask 51,5x28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer
1.595 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira håndvask 51,5x28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira håndvask 51,5x28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.019 kr1.019 krKøb
2BilligVVS DK1.069 kr1.069 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.078,86 kr1.078,86 krKøb
4Elvvs.dk1.103 kr1.103 krKøb
5vvsfittings.dk1.172,5 kr1.172,5 krKøb
6MaintainIt1.190 kr1.190 krKøb
7CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.595 kr1.794 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IFØ Ifö Spira håndvask 51,5x28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer

PriceData har fulgt prisen på IFØ Ifö Spira håndvask 51,5x28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer i 167 dage. Laveste pris i perioden er 968 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.172,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.031 kr.

Den nuværende pris på 1.019 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for IFØ Ifö Spira håndvask 51,5x28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for IFØ Ifö Spira håndvask 51,5x28,5 cm med lige forkant og hanehul til venstre - til montering på standard bæringer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.019 kr50 kr (5%)
1. jun. 20261.069 kr50 kr (5%)
30. maj 20261.019 kr20 kr (2%)
26. maj 2026999 kr70 kr (7%)
24. maj 20261.069 kr70 kr (7%)
17. maj 2026999 kr53,15 kr (5%)
16. maj 20261.052,15 kr53,15 kr (5%)
12. maj 2026999 kr53,15 kr (5%)
11. maj 20261.052,15 kr53,15 kr (5%)
18. apr. 2026999 kr76 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret