Gå til hovedindhold

IFØ Ifö Spira gulvstående toilet med lukket S-lås - helt uden skyllekant - 4/2 liter skyllevolume

IföToiletterEAN: 7391515435221
Pris fra 2.304 krtil 3.046,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 742,25 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IFØ Ifö Spira gulvstående toilet med lukket S-lås - helt uden skyllekant - 4/2 liter skyllevolume og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2304 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Spira Rimfree, gulvstende toilet, uden skyllekant, rengringsvenlig
2.304 kr
Til butik
If Spira Rimfree, gulvstende toilet, uden skyllekant, rengringsvenlig billede

Produktspecifikationer

Mærke: If
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr
EAN: 7391515435221
Varenr.: 601051200
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.479 kr
Til butik
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Elegant Ifö Spira toilet med Ifö Clean, en speciel rengøringsvenlig glasur. Toilettet er med Fresh WC (hygiejnisk doseringsløsning i skylleknappen) som standard, samtRimfreefunktion der betyder at toilettet er uden skyllekant, men har en kraftig sprøjtefr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 860x355x650 mm
EAN: 7391515435221
Varenr.: 601051200
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.579 kr
Til butik
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Stilrent og hygiejnisk toilet uden skyllekant fra Ifö Med det moderne Ifö Spira toilet uden skyllekant, designet af den kendte Knud Holscher, får du et badeværelsesprodukt, der forener skandinavisk æstetik og funktionel innovation.Det elegante, hvide toil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 860x355x650 mm
EAN: 7391515435221
Varenr.: 601051200
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IFØ Ifö Spira gulvstående toilet med lukket S-lås - helt uden skyllekant - 4/2 liter skyllevolume
2.598 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet 6260. Med lukket S-lås. Rimfree, hvid
2.620 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPIRA TOILET RIMFREE LUKKET S-LÅS
2.749,65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.849 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spira toilet rimfree lukket s-lås
2.936,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Spira toilet 6260. Med skjult S-lås. Rimfree. Hvid
3.046,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira gulvstående toilet med lukket S-lås - helt uden skyllekant - 4/2 liter skyllevolume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira gulvstående toilet med lukket S-lås - helt uden skyllekant - 4/2 liter skyllevolume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK2.304 kr2.304 krKøb
2LavprisVVS2.479 kr2.479 krKøb
3CompletVVS2.579 kr2.579 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.598 kr2.797 krKøb
5Elvvs.dk2.620 kr2.620 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.749,65 kr2.749,65 krKøb
7BilligVVS DK2.849 kr2.849 krKøb
8MaintainIt2.936,25 kr2.936,25 krKøb
9vvsfittings.dk3.046,25 kr3.046,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IFØ Ifö Spira gulvstående toilet med lukket S-lås - helt uden skyllekant - 4/2 liter skyllevolume

PriceData har fulgt prisen på IFØ Ifö Spira gulvstående toilet med lukket S-lås - helt uden skyllekant - 4/2 liter skyllevolume i 164 dage. Laveste pris i perioden er 2.249 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 2.579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.359 kr.

Den nuværende pris på 2.304 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for IFØ Ifö Spira gulvstående toilet med lukket S-lås - helt uden skyllekant - 4/2 liter skyllevolume. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for IFØ Ifö Spira gulvstående toilet med lukket S-lås - helt uden skyllekant - 4/2 liter skyllevolume de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20262.304 kr1 kr (0%)
3. jun. 20262.305 kr142 kr (6%)
2. jun. 20262.447 kr132 kr (5%)
1. jun. 20262.579 kr271 kr (12%)
30. maj 20262.308 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.309 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.311 kr136 kr (6%)
26. maj 20262.447 kr135 kr (6%)
25. maj 20262.312 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.313 kr134 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret