Gå til hovedindhold

IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde

IföToiletterEAN: 4025410103338
Pris fra 4.899 krtil 5.901,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.002,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.699 kr 18. apr.

Sammenlign priser på IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4899 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.899 kr
Til butik
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Gulvstående toilet med TurboFlush fra Ifö Spira Art 2.0-toilettet fra Ifö er et gulvstående toilet med lukket/skjult S-lås. Vandtilslutningen er placeret forneden i højre/venstre side. Du fastgør toilettet med silikonefugemasse, der købes separat. I pakke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 860 x 365 x 650 mm
EAN: 4025410103338
Varenr.: 601041200
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Spira Art 2.0 gulvstende toilet inkl. softclose toiletsde, S-ls
4.949 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde
5.298 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
5.399 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art 2.0 toilet skjult S-lås med toiletsæde Rimfree & Turboflush
5.693 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spira art 2.0 gulvstånde toilet s-lås
5.870 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Spira Art 2.0 toilet skjult S-lås med toiletsæde Rimfree & Turboflush
5.901,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS4.899 kr4.899 krKøb
2WATTOO.DK4.949 kr4.949 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.298 kr5.497 krKøb
4BilligVVS DK5.399 kr5.399 krKøb
5Elvvs.dk5.693 kr5.693 krKøb
6MaintainIt5.870 kr5.870 krKøb
7vvsfittings.dk5.901,25 kr5.901,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde

PriceData har fulgt prisen på IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde i 175 dage. Laveste pris i perioden er 4.500 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 5.198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.824 kr.

Den nuværende pris på 4.899 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.899 kr63 kr (1%)
2. jun. 20264.836 kr362 kr (7%)
1. jun. 20265.198 kr362 kr (7%)
3. maj 20264.836 kr137 kr (3%)
18. apr. 20264.699 kr100 kr (2%)
17. apr. 20264.799 kr100 kr (2%)
3. apr. 20264.699 kr199 kr (4%)
1. apr. 20264.898 kr1 kr (0%)
31. mar. 20264.899 kr1 kr (0%)
28. mar. 20264.898 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret