Gå til hovedindhold

Idun Minerals Idun Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan, 103 - 46 gram

Idun MineralsRouge og bronzereEAN: 7340074731039
Pris fra 134,25 krtil 179,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45,7 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Idun Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan, 103 - 46 gram og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick 4.6 g - Kram
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick 4.6 g - Kram billede

Produktinformation

IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick er en blush stick, som glider let over huden og giver kinderne en blød, naturlig farve. Den lette, ikke-fede formel er nem at blende og kan bygges op, hvilket giver en fejlfri finish, der holder hele dagen. Påfør blushe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blushes & Bronzers
EAN: 7340074731039
Varenr.: 124856
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick Kram - 4,6 g
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick Kram - 4,6 g billede

Produktinformation

IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick Kram - 4,6 g En cremet blush-stick udviklet til at give dine kinder en naturlig, dugfrisk farve med en silkeblød finish. Den plejende formel glider ubesværet over huden og efterlader et friskt resultat, der stråler af sundhed. Hvordan ser den ud? Denne blush har en let og cremet tekstur, der smelter ind i huden uden at føles fedtet. Den veganske formel er beriget med fugtgivende ingredienser, der sikrer, at farven ser naturlig ud og holder huden smidig hele dagen. Finishen er blød og jævn, hvilket gør det nemt at opbygge intensiteten fra en diskret glød til et mere markeret look. Da den kommer i en praktisk stick, er den ideel at have med på farten til hurtige opfriskninger. Passar til Alle hudtyper · Naturligt look · Hverdag & fest · Rejser Hvad gør den unik? Giver en blød og naturlig farve, der nemt kan tones ud for et fejlfrit resultat Multifunktionelt design, der også kan anvendes på læberne for et harmonisk farvevalg Beriget med plejende ingredienser, der bevarer hudens fugtbalance under brug 100 % vegansk og cruelty-free formel, der tager hensyn til både hud og miljø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blush stick
Størrelse: 4.6 g
Artikel nr.: 199216
EAN: 7340074731039
Varenr.: 199216
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Idun Minerals Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan 4,6g
-20%149 kr
Før 187 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan
179 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan, 103 - 46 gram
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan, 103 - 46 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan, 103 - 46 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk134,25 kr134,25 krKøb
2NordicFeel DK134,25 kr134,25 krKøb
3Cocopanda DK149 kr149 krKøb
4Lyko DK179 kr179 krKøb
5Duft og Natur179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Idun Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan, 103 - 46 gram

PriceData har fulgt prisen på Idun Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan, 103 - 46 gram i 61 dage. Laveste pris i perioden er 134,25 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 134,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Idun Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan, 103 - 46 gram. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Idun Soft Tint Blush Stick Kram Rose Tan, 103 - 46 gram de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026134,25 kr44,75 kr (25%)
2. apr. 2026179 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret