Gå til hovedindhold

Idun Minerals Idun Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink, 101 - 46 gram

Idun MineralsRouge og bronzereEAN: 7340074731015
Pris fra 134,25 krtil 179,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45,7 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Idun Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink, 101 - 46 gram og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick 4.6 g - Drom
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick 4.6 g - Drom billede

Produktinformation

IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick er en blush stick, som glider let over huden og giver kinderne en blød, naturlig farve. Den lette, ikke-fede formel er nem at blende og kan bygges op, hvilket giver en fejlfri finish, der holder hele dagen. Påfør blushe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blushes & Bronzers
EAN: 7340074731015
Varenr.: 124854
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick Dröm - 4,6 g
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick Dröm - 4,6 g billede

Produktinformation

IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick Dröm - 4,6 g En cremet rouge-stick i en varm brun-fersken nuance, der er skabt til at give huden en naturlig og sund glød. Den multifunktionelle formel smelter ubesværet ind i huden og kan bruges på både kinder og læber for et harmonisk look. Hur ser den ud? Dröm efterlader huden med en blød, dugfrisk finish og en varm farve, der komplementerer mange hudtoner. Den cremede tekstur føles let og behagelig, og den veganske formel er beriget med plejende ingredienser som vitamin E, der beskytter huden. Farven kan nemt opbygges i intensitet, fra en diskret hverdagsglød til et mere markeret aftenlook, uden at det føles fedtet. Passar til Alle hudtyper · Kinder & læber · Naturlig glød · Hverdag & fest Hvad gør den unik? Multifunktionelt produkt der fungerer perfekt som b��de rouge og læbefarve Beriget med vitamin E som virker som en plejende antioxidant på huden 100 % vegansk formel der er dermatologisk testet for at sikre mildhed Giver en naturlig finish der er let at blende ud med både fingre og børste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blush stick
Størrelse: 4.6 g
Artikel nr.: 199214
EAN: 7340074731015
Varenr.: 199214
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Idun Minerals Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink 4,6g
-20%149 kr
Før 187 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink
179 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink, 101 - 46 gram
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink, 101 - 46 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink, 101 - 46 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk134,25 kr134,25 krKøb
2NordicFeel DK134,25 kr134,25 krKøb
3Cocopanda DK149 kr149 krKøb
4Lyko DK179 kr179 krKøb
5Duft og Natur179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Idun Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink, 101 - 46 gram

PriceData har fulgt prisen på Idun Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink, 101 - 46 gram i 61 dage. Laveste pris i perioden er 134,25 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 134,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Idun Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink, 101 - 46 gram. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Idun Soft Tint Blush Stick Dröm Strawberry Pink, 101 - 46 gram de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026134,25 kr44,75 kr (25%)
2. apr. 2026179 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret