Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35 g

Idun MineralsEyelinerOftalmologisk testetØjenmakeup til daglig brugEAN: 7340074751020

Cremet brun eyeliner med højpigmenterede mineraler, oftalmologisk testet og egnet til sensitive øjne og kontaktlinsebrugere. Indeholder indbygget spidser. Læs mere

Pris fra 82,5 krtil 125 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 42,5 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35 g og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82.5 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Eyeliner Jord - 6 g
-25%82,5 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Idun Minerals eyeliner jord 102
89 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Eyeliner 0.35 g - Jord
-25%93,75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Eyes Eyeliner Jord, 0,35g.
-20%99,96 kr
Før 124,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35 g
-20%102 kr
Før 128 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Eyeliner JORD 102 - 1 styk - IDUN
108 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Eyeliner Pencil - Jord
-10%112,5 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Creamy Eyeliner Jord
115 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Eyeliner JORD 102
124,95 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Idun Jord brown Eyeliner 6 g
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK82,5 kr82,5 krKøb
2Hobbix89 kr89 krKøb
3NiceHair.dk93,75 kr93,75 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk99,96 kr99,96 krKøb
5Cocopanda DK102 kr102 krKøb
6Økologisk-Supermarked108 kr108 krKøb
7BilligParfume.dk112,5 kr112,5 krKøb
8Lyko DK115 kr115 krKøb
9Duft og Natur124,95 kr124,95 krKøb
10Skinsense125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35g

Idun Minerals

Cremet brun eyeliner med højpigmenterede mineraler, oftalmologisk testet og egnet til sensitive øjne og kontaktlinsebrugere. Indeholder indbygget spidser.

• Øjenmakeup til daglig brug
• Oftalmologisk testet

Beskrivelse

IDUN Minerals Eyeliner Jord er en luksuriøs cremet brun kohl liner, som giver mulighed for at indramme og fremhæve øjnene på den smukkeste måde. Med sin behagelige cremede konsistens glider den let på og sikrer et langtidsholdbart resultat hele dagen uden at plette eller falme. Lineren indeholder højpigmenterede mineraler og er oftalmologisk testet, hvilket gør den ideel til personer med sensitive øjne og kontaktlinsebrugere. Den indbyggede spidser og blandingsværktøj gør det muligt at skabe både præcise grafiske linjer og bløde smokey effekter. Perfekt til daglig makeup hvor holdbarhed og komfort er vigtige.

Specifikationer

farve:Jord (brun)
tekstur:Cremet kohl
vegansk:Ja
tilbehør:Indbygget spidser og blandingsværktøj
egenskaber:Oftalmologisk testet
parfumefri:Ja
størrelse:0,35g
pigmentering:Højpigmenterede mineraler

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er IDUN Minerals Eyeliner egnet til sensitive øjne?

Ja, lineren er oftalmologisk testet og specifikt udviklet til at kunne bruges af personer med sensitive øjne og kontaktlinsebrugere uden problemer.

Hvor længe holder IDUN Minerals Eyeliner på øjnene?

Lineren har en langtidsholdbar formel, der holder hele dagen uden at plette eller falme, takket være de højpigmenterede mineraler.

Kan man blende IDUN Minerals Eyeliner ud for en smokey effekt?

Ja, den cremede konsistens kan nemt blendes ud med det indbyggede blandingsværktøj for at skabe bløde smokey effekter eller præcise linjer.

Hvordan spidser man IDUN Minerals Eyeliner?

Lineren kommer med en indbygget spidser i den ene ende, så du altid kan opnå den perfekte spids til præcis påføring.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 82,5 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for IDUN Minerals Eyeliner Jord Brown 0,35 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202682,5 kr6,5 kr (7%)
18. maj 202689 kr19 kr (18%)
17. maj 2026108 kr19 kr (21%)
3. maj 202689 kr19 kr (18%)
1. maj 2026108 kr19 kr (21%)
20. apr. 202689 kr10,96 kr (11%)
19. apr. 202699,96 kr8,04 kr (7%)
18. apr. 2026108 kr2 kr (2%)
7. apr. 2026106 kr12,25 kr (13%)
5. apr. 202693,75 kr12,25 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret